Протидія торгівлі людьми стартувала з Донецьку

2 мая 2012, 08:31
Журналіст, політолог.
0
626
Протидія торгівлі людьми стартувала з Донецьку

Проблема торгівлі людьми в Україні з кожним роком отримує все більшого поширення та поступово набуває характер справжньої катастрофи.

Проблема торгівлі людьми в Україні з кожним роком отримує все більшого поширення та поступово набуває характер справжньої катастрофи.  За статистичними даними саме наша країна є одним із основних європейських центрів постачання людей з метою їх подальшої експлуатації.  Водночас, в умовах наближення Чемпіонату з футболу «ЕВРО-2012», Україна  тимчасово  перетворюється на споживача «живого товару».

«Не секрет, що під час великих спортивних змагань, попит на сексуальні послуги значно збільшується» - зазначила Валентина Шебаніц, експерт з питань протидії торгівлі людьми, регіональний тренер Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда». Україна і Польща можуть стати привабливими для шукачів сексуальних розваг, та перетворитись на пункт призначення, куди будуть привозити жінок для надання секс-послуг, - зауважила експерт. 

Саме тому, 26 квітня в Донецьку відбулась прес-конференція з промовистою назвою - «Євро 2012: червона картка порушень прав людини і торгівлі людьми», присвячена презентації проекту, спрямованого на інформування населення і компетентних органів про можливі порушення і ризики, пов'язані з торгівлею людьми під час ЄВРО 2012, а також надання можливим жертвам практичної допомоги. Цей захід став частиною масштабного проекту, що реалізується Донецькою громадською організацією «Альянс» за  сприяння  Генерального консульства ФРН   в Донецьку.

«Неможливо подужати цю проблему самотужки, наш проект - крапля в морі, якщо з нами не будуть співпрацювати правоохоронні органи, структури, які готують волонтерів, влада і т.д. Тільки гарно скоординована сумісна діяльність може гарантувати безпеку як туристам, так і мешканцям України, та у першу чергу – жінкам та дітям» - зазначила президент ДГО «Альянс» Світлана Закревська.

 

 

Завдяки зусиллям С. Закревської та ДГО «Альянс», двадцять журналістів з різних регіонів України мали чудову можливість прийняти участь у тренінгу «Роль ЗМІ в протидії торгівлі людьми», поспілкуватися з реальними жертвами сучасної работоргівлі, дізнатися від досвідчених тренерів про сучасні міжнародні стандарти захисту прав людини.

                                                                              Максим Волосевич

                                                                                          м. Вінниця

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.