Непікулівські "хлопчики з бантиками"

8 марта 2012, 21:11
0
783
Непікулівські  хлопчики з бантиками

Не плачте, хлопчики... Почувайтеся чоловіками ;)

Пам'ятаєте роман В.Пікуля "Хлопчики з бантиками"? Ні, це не про сучасних "представників чоловічої статі", а зовсім інше.

А мені пригадалися іще дитячі фото, де двоюрідний брат постійно здирає з мене бантики. Не знаю, чим вони викликали у нього отаку заздрість, бо особисто не мала жодної радості з тої "відзнаки". Швидше - навпаки.

Отак в останні дні й наше "чоловіцтво" поводиться - як маленький хлопчик, що із заплаканими очима тягнеться рученятами до яскравого символу невідомо чого; а по суті - порожньої відзнаки, на яку перетворилося свято у сприйнятті немалої частини суспільства. Погортайте блоги за останні кілька днів - переважно побачите скигліня-нападки частини чоловіків на "застаріле" й "совковське" свято. Прослизають і тези на кшталт того, що "розумним жінкам має бути образливим таке свято". І це вже скидається на тенденцію, що несе певну мету. У цьому контексті невипадковими виглядають і закиди Литвина:   http://blogs.korrespondent.net/users/blog/lulong/a59331  Чи усе це не спосіб відсунути подалі жінок, що стають дедалі активнішими у житті суспільному та політичному? Адже вочевидь щось не складається у світі диктату патріархальних законів...

Не плачте, хлопчики... Почувайтеся чоловіками ;)

Коли що, ми, жінки, завжди підтримаємо http://www.radiosvoboda.org/content/article/24508176.html

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Литвин,свято,жінки,8 Березня. Міжнародний жіночий день. Свято. Жінки.,чоловіки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.