Все ж таки політична філософія

14 ноября 2011, 11:36
0
608

Варіанти вибору життєвого шляху )

Зараз поясню своє бачення. Анархія це перш за все відсутність влади - тобто люди і є собі владою. А той ідеал демократії який нам малюють фантазери це зовсім протилежне. Хоча слово демократія означає "влада народу" насправді виходить так: олігархічні структури і світове єврейство підбирають собі належного позера який підійде більшості овцелюдей вирощених на пропоганді тих же структур, та рабських релігіях (християнства, і типу того + винещення істинної історії + геноцид еліти) і так ці бики законно приходять до влади яка повністю зберігає їхні інтереси.
Політика це бізнес - інвестиції в пропоганду, і витрати на створення іміджу (а це сотні мільйонів $) - це собівартість. І маємо дохід у вигляді продажів в закритих тендерах державних ресурсів, заводів, території та іншого за копійки тим же олігархам, більшість з яких євреї + пишемо закони під себе. Що би не говорив наступний кандидат в президенти курс лишається такий самий. І саме смішне що вибору і не має насправді це тільки ілюзія. Можливості прийти до влади без підтримки сусідніх держав, без фінансової підтримки олігархів немає.
Та й різних кандидатів які воюють за владу підтримують одні і ті самі сили :)
Окрема ще штука Капіталізм - який зараз і є справжнім політичним устроєм світу, а не якась там дермократія. Система така в кого є капітал в того цього капіталу з часом тільки більше (беремо середні показники, війни олігархів коли вони ділять одне одного нас не цікавлять), а в кого нема а це 99% всіх жителів в того його стає ще менше і такі люди (ми всі) стають залежними від 1%. Так як я вже пояснив що влада купляєтся за гроші. От і маємо таку ситуацію як є.
+ Більшість всього що виготовляється на сьогоднішній день створене тільки для того щоб отримати максимальний прибуток, а не створити щось дійсно хороше. Бо мета любої компанії - отримання прибутку який = владі.
Це значить що сама система дрантива і задовольняє інтереси вузького кола людей. Її треба міняти. І я вірю, що вона таки поміняєтся якщо не нашим поколінням то майбутнім.
А виходячи з того що ідеальної людини немає в природі - віддавати стільки влади нікому не можна. А якщо ти знаєш історію тоді чув що в Україні монархії до християнізації не було, так як князів КЛИКАЛИ на княжество, під час воєнних конфліктів, тощо... Кликали означає чесно вибирали достойного і ставили його на потрібний час потім дякували і відпускали. Та й козацтво теж в любий момент могло поміняти гетьмана чи кошового...
Один із варіантів - просто віддати євреям всі гроші. Смішно звучить, нє ? Кожен нормальний українець має мати хазяйство :) щоб вижити і нормально харчуватися. Тоді гроші будуть просто папірцями, і вже нічого не купиш. Як виживе народ який нічого не виробляє, а тільки користується чужим трудом і наживаєтся на конфліктах і банківських процентах ??? - ніяк, підуть далі мандрувати і шукати манну небесну. :)) глядиш і нову релігію придумають. )
Як ми бачимо по фінансовому кризису - система тріскає. Її стараються зберегти усіма можливими засобами, це вже суто питання часу коли буде крах. Але тут є одна умова, всі повинні захотіти її змінити, якщо не схочуть то видно рано ще переходити на нову. На все свій час.
Системи міняються, бо ми проходимо еволюцію і мусимо навчитися на цьому гавні. Коли все впаде - на вулицях буде хаос, потім депресія, потім Анархія і вже після цього ми підемо до чогось нового і кращого ( або старого й забутого, так як все нове це давно забуте старе, так шо це вже як вам подобається) :))
Інша справа ще в тому що зараз багато простих провокацій, так шо вестися на різні політичні розводи не можна.
Робіть свій вибір.
1) Забити на це все і просто жити в кайф :)
2) Самим зіграти в гру "наживись на ближньому" Як там хтось казав "клюй ближнего, сри на нижнего и смотри в жопу вышнему" ))
3) Стати рабом і плакати шо погана, влада нема грошей, погане здоров"я, екологія, провести останні роки з пенсією в 900 грн. і ходити в церковцю,кидати пару гривників попам бо вони дуже худенькі :)))
4) Виїхати в іншу країну де прості люди живуть краще.
5) Або щось реально робити щоб змінити те що зараз. А ми знаємо неможливо збудувати нове якщо не зруйнувати старе.
І кожен вибір має право на існування. Того це і є філософія) і мені вже надоїло писати пост ... :)

Вибачаюся за дещо надмірну прямоту. Писалося для іншого порталу...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.