Інформаційна однобокість

11 марта 2014, 12:24
0
117

Специфічна вибірковість тем у передачах трьох радіостанцій проводового радіо створює та популяризує новий привід для гордині українців.

Специфічна вибірковість тем у передачах трьох радіостанцій проводового радіо створює та популяризує новий привід для гордині українців.

Зрозуміло, що журналісти-радіоведучі, автори передач і рубрик, так само як і журналісти теле- та інтернет-видань, можуть і повинні мати свою точку зору на все, що відбувається в Україні та світі, на різні життєві ситуації у зв’язку з цим.

І вони її таки мають. Але крім того, вони б мали пам’ятати про свою відповідальність, яку несуть перед слухацькою та читацькою аудиторією та й всім народом. Роль інформації важко переоцінити. І саме те, що це за інформація і як її подають, впливає на думки людей, формуючи певне інформаційне поле. А через це поле – і почуття, і настрої, і самопочуття.

Криза, що триває в нашій країні близько чотирьох місяців зачіпає всіх, хочемо ми цього чи не хочемо. Навряд є такі (за виключенням мільйонерів), що сховались до бункеру чи виїхали на безлюдний острів. Ніхто не може втекти від ситуації. І це не залежить від поглядів, бо однаково задіюються почуття і «білих», і «червоних», і «зелених», та що там казати, навіть ті, хто доволі байдуже ставився до політики та суспільних справ, нині, умовно кажучи, втягнуті до гри.

читати далі

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.