Майдан під Печерським судом може радіти

28 февраля 2014, 10:38
політконсультант, керівник Аналітичної групи ім. Григорія Сковороди
0
108

Суд закрив справу проти Тимошенко

Київський райсуд Харкова закрив кримінальну справу про порушення в діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України" за обвинуваченням екс-прем'єрці Юлії Тимошенко.

Суддя взяв до уваги відмову групи прокурорів у складі Людмили Петровської і Михайла Чопко від обвинувачення. 

"Суд ухвалив закрити провадження у кримінальній справі стосовно Тимошенко Юлії Володимирівни... у зв'язку з відмовою прокурорів від обвинувачення", - сказав Садовський.

Він також скасував постанову про арешт деякого майна Тимошенко. 

Крім того, суддя послався на рішення ГПУ про закриття справи ЄЕСУ і рішення Верховного Суду, який у 2005 році підтвердив законність закриття цієї справи. Садовський зазначив, що постанова екс-генпрокурора Пшонки, який скасував постанову Верховного Суду про закриття кримінальної справи, не відповідала законодавству.  

Ну от — перша ластівка того, як нова влада і призначений нею Генпрокурор працюють «по-новому» — «чесно, прозоро і справедливо». Очевидно, люди, що стояли на Майдані не за політиків, а за нові, європейські правила гри, з розумінням поставляться до рішення прокурорів про відмову від обвинувачення Тимошенко:).  

Ніхто не стверджує, що Тимошенко винна. Ніхто не каже, що її треба було гноїти в тюрмі, позбавляти майна та робити нетранспортабельним інвалідом. Мова йде лише про те, що прокурорам було б правильно не відмовлятися від обвинувачень одразу після зміни влади, а провести нове, ретельне і незалежне розслідування. Це зрозумів би Майдан, який, повторюся, стояв не за Тимошенко, а за однакові правила гри для всіх.  

Можливо, це не зрозуміли б прихильники Юлії Володимирівни, але їх майдан — під Печерським судом, і хай би там обурювалися.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.