Де вибори, Рада?

27 февраля 2014, 09:56
політконсультант, керівник Аналітичної групи ім. Григорія Сковороди
0
111

Група українських журналістів виступила з вимогою проведення дострокових виборів до Верховної Ради восени 2014 року

"Українці заплатили сотнею життів своїх громадян за право жити в чесній демократичній державі. Усунення Віктора Януковича та оголошення нового уряду не ліквідовують передумов диктатури. В країні зберігається атмосфера безкарності", - ідеться в тексті звернення.

"Ця Верховна Рада має понести політичну відповідальність за запровадження в Україні диктатури після ухвалення законів 16 січня. Окрім того, нинішній парламент перебрав на себе повноваження, яким не був наділений при обранні", - зазначається в документі.  

"Тому ми вимагаємо:  

—Дострокових виборів до Верховної Ради. Дата має бути визначена протягом двох найближчих пленарних засідань. Вибори повинні відбутися не пізніше жовтня 2014 року за пропорційною моделлю із відкритими списками.  

—  Негайної ратифікації Римського статуту. Це є необхідною передумовою об'єктивного розслідування, а також притягнення до відповідальності винних Міжнародним кримінальним судом у Гаазі.  

— Негайного притягнення до відповідальності усіх причетних до голосування за "закони 16 січня", ухвалення яких призвело до трагічних наслідків.

Настав час повного перезавантаження влади, і політики мають із цим рахуватися".  

Журналісти стали тільки ретрансляторами думок більшості людей, що стоять на Майдані. А думки ці, нагадаю, наступні: захопившись поділом портфелів і крісел, учорашні опозиціонери й нинішні представники влади якось забули вимоги людей про повне перезавантаження влади. Один із аспектів якого — дострокові вибори народних депутатів.  

Нагадаю також, що колишні опозиціонери колись із задоволенням ретранслювали ці вимоги зі сцени Майдану, намагаючись підлаштуватися під вимоги людей. Зараз же про це — ні звука. Чого б це?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.