Кличко у Полтаві: Наша головна мета - змінити цю владу

15 февраля 2014, 16:50
0
339

Головна мета і головне прагнення людей, які стоять сьогодні на майданах країни, - змінити владу Януковича. Владу, яка їх зневажає і не чує. Про це сказав лідер "УДАРу" Віталій Кличко виступаючи на віч

"Я приїхав підтримати вас і сказати, що і в Києві, і в усіх містах країни, де люди вийшли за свої права, нас багато, нас не залякати, бо ми разом і в цьому наша сила. Тому маємо право тільки перемогти, - сказав Кличко. - Наша головна мета, і це я чую від кожного, з ким спілкуюся на майданах, - змінити цю владу, змінити систему і ми повинні це зробити", - наголосив лідер "УДАРу".

Віталій Кличко перебуває в поїздці регіонами України. В п'ятницю він відвідав Черкаси, в суботу - Полтаву, а в неділю о 12.00 віче відбудеться у Дніпропетровську.

В Черкасах і Полтаві влада намагалася чинити провокації: "мінували" приміщення, де відбувалися зустрічі, вимикали світло, присилали малочисельні пікети з плакатами. Також у Полтаві за Кличком увесь час велося зовнішнє спостереження.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.