«Померти зараз замало – треба перемогти», – Чорновол у Львові

15 февраля 2014, 16:35
0
335

Тетяна Чорновол вважає, що зараз в Україні відбувається війна. Багато років тому, сказала вона, її вразила війна у Грозному (Чечня), а тепер схоже вона бачить у своїй країні.

«На Заході України у нас з’являється величезне відчуття безпеки. В Києві зараз дуже гостре відчуття небезпеки. Коли люди встають вранці і біжать до вікна глянути чи не згоріла їхня машина, шукають в інтернеті у списках затриманих прізвища своїх знайомих… У Києві лише Майдан зараз єдине безпечне місце. В Києві проходить справжній фронт, є справжні вбиті. І є справжній ворог», – сказала під час виступу Тетяна Чорновол.

Вона також зазначила, що президенту Януковичу потрібен заляканий народ, як, наприклад, населення Донецька. З її слів, воно живе значно бідніше, але все-таки підтримує Януковича.

«Розумні люди розуміють: якщо розбігтися (з Майдану), то буде – як в Донецьку. Тому потрібна активність і підтримка Майдану. Треба на місцях формувати загони Самооборони і масово в них записуватися», – закликала вона.

Здесь она ошибается. Если Майдан разбежится, то начнется кровая бойня, которую устроят мясники Януковича. Они только того и ждут. У них даже уже камеры пыток готовы.

І Чорновол додала, що на Майдані стає все більше людей, які готові помирати за свою країну і майбутнє своїх дітей.

«У Януковича бояться активності на Західній Україні, бо тут не розуміють людей, які готові померти за свою країну. І це буде своєрідним тиском», – додала Тетяна Чорновол.

Щодо нападу на неї, активістка наголосила, що не хвилюється: «Я розумію, що такі часи: якщо не вбили вчора, то можуть вбити завтра… Важко, довго, затягнулось, але дуже треба приходити на Майдан».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.