Внутрішні війська на Стрийській знову заблокували

14 февраля 2014, 17:32
0
188

Після переговорів між представниками комітету Майдану Львівщини, Самооборони Львова, Козацької сотні, «Правого сектору» з керівником управління Західного територіального командування генералом Юрієм А

Про це повідомив координатор Самооборони на Львівщині Валерій Веремчук.

«Боковий виїзд з вулиці Стрийської – барикада «Бетон», буде розблокований для господарських автомобілів, а виїзд військового транспорту не буде здійснюватись. Обговорення цього питання ми відкладаємо, як мінімум, до початку наступного тижня», – сказав він.

Також він додав, що цей виїзд контролюватиме представник Самоборони Львова Андріан Кліщ. Водночас Валерій Веремчук наголосив, що військові, які здійснюватимуть інкасацію й охорону дипломатичних представництв, зможуть виїжджати, але під суворим контролем громадських активістів.

Нагадаємо, 13 лютого, близько 20 представників «Правого сектору» прийшли під головний контрольно-пропускний пункт військової частини 4114 і силоміць не дозволили військовослужбовцям вийти на патрулювання Львова, як це було обумовлено напередодні.

ДРУЗЬЯ, ВЫ ДЕЛАЕТЕ ДОБРОЕ ДЕЛО, РОДИНА МАТЬ ВАС НЕ ЗАБУДЕТ!

СЛАВА УКРАИНЕ! ГЕРОЯМ СЛАВА  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.