РАЗУМНОЕ РЕШЕНИЕ

11 февраля 2014, 16:50
0
164

Фракція Партія регіонів у Львівській обласній раді офіційно припинила своє існування. Повідомлення про розпуск фракції на початку сесійного засідання 11 лютого зачитав голова обласної ради Петро Колод

Згідно з повідомленням, відповідне рішення регіонали прийняли на засіданні членів фракції. Не підтримав рішення про саморозпуск лише голова фракції Ігор Грещук.

Зазначимо, що на сьогоднішньому сесійному засіданні Ігор Грещук відсутній. На його місці встановили табличку, на якій його називають співучасником вбивств активістів Євромайдану.

Додамо, рішення про саморозпуск було прийнято на закритому засіданні фракції 27 січня.

Фракція Партії регіонів у Львівській облраді налічувала 10 депутатів: Ігор Грещук (голова фракції), Михайло Гнатишин, Олег Баран, Михайло Козяр, Володимир Загорський, Богдан Піх, Михайло Сендак, Олександр Сендега, Сергій Федоренко та Олег Баляш. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.