Янукович програє будь-якому з опозиціонерів, - опитування

7 февраля 2014, 11:23
0
156

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного центром «Соціс» і Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Так, у випадку виходу в другий тур Януковича і лідера УДАРу Віталія Кличка чинний президент набирає 36,1%, його опонент – 63,9%.

Якщо в другий тур виходить один з активних учасників акцій на Майдані, позафракційний депутат Петро Порошенко, то він набирає 62,3%, Янукович - 37,7%.

Якщо виходить лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, то він набирає 54,4%, Янукович - 45,6%, якщо виходить лідер фракції партії «Батьківщина» Арсеній Яценюк, то він набирає 58,4%, Янукович - 41,6%.

Водночас, за умови участі у виборах екс-прем'єра України Юлії Тимошенко, вона набрала б 57,4%, а Янукович - 42,6% голосів виборців.

Загалом у першому турі серед тих, хто візьме участь у виборах, за Януковича проголосували б 29,5%, за Кличка - 28,7%, Порошенка - 18,6%, Яценюка - 9,2%, лідера КПУ Петра Симоненка - 4,7%, Тягнибока - 3,8%, за іншого кандидата - 4,9%.

Опитування проводилося з 24 січня по 1 лютого методом стандартного інтерв'ю «фейс ту фейс», у всіх регіонах України опитано 2,4 тис. людей (похибка 2 %).

«Тенденція така, що у другому турі чинний президент програє всім основним конкурентам з різницею тільки в тому, кому дуже серйозно, і в першу чергу цей розрив відчутний з Кличком, мінімально - з Тягнибоком. Також нова ситуація з Порошенком і Яценюком», - прокоментував результати опитування виконавчий директор Центру «Соціс» Олександр Стегній.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.