Журналісти - герої плакатної війни

4 февраля 2014, 11:27
журналіст
0
119

За два місяці Майдану, декларованого як мирне зібрання, постраждало 136 журналістів! Але, це ж повноцінний військовий конфлікт десь на Близькому Сході чи в Африці!


Музей плакату, у рамках конкурсу народного плакату, вивчає найпопулярніших героїв протесту. З усіх боків. Як виявилося, журналісти і лікарі, які з перших днів опинилися у епіцентрах бурхливих подій, дуже обділені увагою плакатотворців.
Отож, Музей плакату вирішив виправити помилку, створивши кілька демотиваторів, використавши фотографії Юрія Луканова, інформагенцій, телеканалів, які ми знайшли у мережі.
Специфіка професії репортера передбачає велику долю ризику, навіть у спокійні часи. Коли починаються війни, конфлікти, масові заворушення, журналісти вимушено перебувають у гарячих точках.
Вже давно, масштаби конфліктів виміріють за кількістю вбитих і поранених кореспондентів...
За два місяці Майдану, декларованого як мирне зібрання, постраждало 136 журналістів! Але, це ж повноцінний військовий конфлікт десь на Близькому Сході чи в Африці!
Загострює ситуацію фактор великого міста, європейської столиці.
З жахом можна константувати факт початку війни проти власного народу, розпочату Януковичем і бригадою!
Замість діалогу, законодавчих змін, взаємних поступок - тупа бійня, погрози, побиття, викрадення, арешти, суди, стрільба, гранати...
Бандформування з усіма ознаками терористичного угрупування, незаконно, через відміну Конституції 2004 року, узурпувало державну владу, гноблячи український народ. Людському терпінню прийшов край! Зібрався Євромайдан, який через недолугі дії Януковича і прихвостнів, фактично переріс у народне повстання. Опинилися на грані громадянської війни.
Чи хтось думав, як вести бої довкола атомних електростанцій, саркофагу у Чорнобилі, каскаду ГЕС, хімічних заводів... Здається, таке розуміння у цієї влади відсутнє...
Вихід простий - повернення до Конституції-2004, формування нейтрального коаліційного уряду, перевибори президента і парламенту. Інакше - хаос.
Поки, влада послуговується інстинктами. Про наявність у них розуму інформації не надходило...
А журналісти залишаються в бурхливих епіцентрах. Давно перетворившись на повноцінних учасників протистоянь і політпроцесів.
Давайте згадаємо їх ризиковану працю добрим словом!
Удачі!
Бережіть себе!
Віктор Тригуб, директор Музею плакату при журналі "Музеї України", журналістРубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.