Противник "імпровізацій"

31 января 2014, 16:30
політконсультант, керівник Аналітичної групи ім. Григорія Сковороди
0
158

Турчинов проти залучення "Правого сектору" і афганців до переговорів

Сьогодні стало відомо, що об'єднання "Правий сектор" і ветерани-афганці хочуть виступити третьою стороною у ще незапланованому раунді переговорів між владою та опозицією з врегулювання суспільно-політичної кризи. Вони пояснюють своє рішення тим, що "влада й опозиція не досягають ніяких домовленостей з врегулювання надзвичайної ситуації в державі і підводять країну на межу війни".

"Ми, "Правий сектор", "афганці" та інші силові структури Майдану звертаємося з вимогою до влади й опозиції поновити переговорний процес і включити нас до переговорного процесу", – заявив один із лідерів об’єднання "Правий сектор" Дмитро Ярош.
Він наполягає, що переговорний процес потрібно відновити до початку чергової сесії Верховної Ради, яка відбудеться 4 лютого.

Показово, як на цю новину відреагували представники так званої "системної", або "офіційної" опозиції. Зокрема, заступник лідера партії "Батьківщина" Олександр Турчинов не вважає за доцільне розширювати коло переговорників.

За словами Турчинова, позиція, яка оголошується під час переговорів, узгоджується перед тим на віче на Майдані, обговорюється на Народній раді серед активу Майдану та регіональних представників Євромайданів. Тож у цьому питанні "не може бути імпровізацій". "Переговорний процес не повинен перетворюватись на мітинг. Тому я вважаю, що переговорна група репрезентована достатньо", - сказав опозиціонер.

Я вже десь писав, що завдяки своїй нерішучій позиції та кулуарним переговорам з владою, істотно втратить в рейтингах "Свобода" Олег Тягнибока, яку на правій частині політичного спектру суттєво потиснить саме "Правий сектор". А недолугі заяви Турчинова (не тільки ці, але й інші) можуть йому коштувати не те що втрати довіри виборців, але й фізичного здоров'я :). 

Якщо ж серйозно, то представники влади мали б тільки мріяти про таку опозицію -- мати настільки серйозний кредит довіри людей і так бездарно його знищити за два місяці можуть тільки надзвичайно обдаровані, талановиті люди. І не варто ставити питання включення "Правого сектору" і афганців до переговорної групи на обговорення Майдану -- собі ж дорожче вийде.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.