Улюблений Президент очима плакату

26 января 2014, 12:19
журналіст
0
210

Янукович вже не може бути президентом такого великого і розбурханого народу. Або відставка, або ще щось гірше...В принципі, до Президента України Віктора Федоровича Януковича, народ ставиться добре. Просто, дуже не люблять. За жадібність, невихованість, жорстокість, дурість, зневажливе ставлення до людей, які його президентом і зробили. А в іншому - суцільний позитив!
Саме, через оті незначні недоліки, народ ви
йшов на акцію протесту. Аби у Віктора Федоровича вистачило розуму, поваги до громадян, бажання їх почути, події листопада-13 вже всі мабуть і забули б. Однак, звичка ставитися до людей як до худоби, зробила добру справу. Зневага підняла народ. Презирство влади згуртувало. Двомісячна демонстративна байдужість завела. І врешті - потужний вибух любові, що вже нагадує повстання.
У відповідь побиття, відстріл, викрадення активістів, арешти, суди, смерть... Про те - роботи Конкурсу народного плакату.
Янукович вже не може бути президентом такого великого і розбурханого народу. Або відставка, або ще щось гірше...
Відбираючи плакати до цієї підбірки, звернули увагу на відсутність ненависті до гаранта. Відповіли таким же презирством... Художньо.
І про авторство. Плакати зібрані в інтернеті. Деякі підписані. Основна маса - анонімні. Проводячи Конкурс народного плакату протесту Музею плакату, ми вже звикли до такого стану речей, трактуючи процес плакатотворення в мережі як народну творчість. Маючи фотошоп, можна багато чого.
Варто зауважити, що через соціальні мережі, ті роботи збирають гігантську аудиторію, впливаючи на настрої суспільства. Підкреслимо - Музей плакату не є ЗМІ! Збираючи плакати, ми проводимо їх систематизацію і вивчення як суспільного творчого явища! Вони цікавлять нас як документи епохи, що найкраще репрезентують такі важливі події.
Ми не стріляємо в людей як дехто. Лише залишаємо то у пам'яті...
Конкурс народного плакату триває!
Скоро постараємося показати трьох лідерів оппо через плакати... Можливо, команда Музею плакату України проведе виставку...
Віктор Тригуб, директор Музею плакату
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.