Особиста відповідальність за стан України

20 июня 2013, 10:14
0
289

Виражаючи своє незадоволення діями влади, нажаль, ми забуваємо про одну досить важливу річ – особисту відповідальність кожного із нас.

Народитися та жити в Україні – це щастя! Чому? Ми у самому центрі Європи: нам близький Захід та Схід. Нас омивають теплі моря. У нас найкраща земля. Ми маємо чудові традиції. Українська мова займає перше місце за милозвучністю. Не існує жодного об'єктивного чинника, який заважав би Україні стати успішною, могутньою, розвиненою державою.
Чому ж ми у такому стані? Давайте шукати проблеми у собі!
Аналізуючи реалії життя, важко не визнати той факт, що ми маємо достатньо причин для обурення стосовно дій президента, влади, чиновників та управлінців. Причин для цього, погодьтеся, достатньо. Починаючи із лікарень без ліків, якості освіти, відсутності доріг, занепаду економіки, високого рівня корупції, ганебних вчинків представників міліції, необґрунтованих рішень судів, закінчуючи неспроможністю влади подолати наслідки снігопадів (навіть у столиці).
Виражаючи своє незадоволення діями влади, нажаль, ми забуваємо про одну досить важливу річ – особисту відповідальність кожного із нас. Вважаємо за необхідне нагадати положення Конституції України: «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.». Ми, громадяни із високою правовою культурою, обираємо Президента, депутатів, мерів. Вони - наймані працівники, які служать народу України. Основний Закон закріплює, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.
Отже, ми маємо право контролювати діяльність кожного посадовця. Це не лише право, а громадянський обов'язок!
Для більшості українців громадський обов'язок - це лише похід на виборчу дільницю один раз на п'ять років. Наголошуємо: людина, котра не приймає участь в управлінні власним будинком, вулицею, на якій проживає, селом чи містом – не є громадянином своєї країни, а лише її жителем. Без активних громадян не існуватиме громадянського суспільства, а без громадянського суспільства неможливо побудувати правову, соціально спрямовану, процвітаючу державу. Об’єднуючись, ми визначаємо мету нашої діяльності: підвищення правосвідомості громадян для створення могутньої Української держави.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Україна,відповідальність,Стан України
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.