"Міністр Кулиняк, не губи Музей у с. Пирогів"

16 августа 2011, 07:40
журналіст
0
578

6 серпня 2011 року о 13-00 біля будинку Міністерства культури Київська "Свобода" проведе акцію "Міністр Кулиняк, не губи Музей у с. Пирогів". Мета заходу – привернути увагу керівництва Міністерства культури та громадськості до майбутнього Національного му


16 серпня 2011 року о 13-00 біля будинку Міністерства культури Київська "Свобода" проведе акцію "Міністр Кулиняк, не губи Музей у с. Пирогів". Мета заходу – привернути увагу керівництва Міністерства культури та громадськості до майбутнього Національного музею народної архітектури та побуту в с. Пирогів.

Як відомо, Музей сильно постраждав від злочинної діяльності свого директора П. Федаки. Національна академія наук не змогла вирішити проблеми Музею через безвідповідальність чиновників і кругову поруку. Чиновники вирішили перелити з пустого у порожнє – передати Музей з відання НАНУ до Мінкульту.

Київська "Свобода" вимагатиме від Міністерства культури надати громадськості план відновлення та розвитку Музею, оприлюднити інформацію про збитки, завдані П. Федакою, порушити питання про незаконне відчуження 20 га землі у Музеї, оскаржити приватизацію землі депутатом О. Омельченком для своєї конюшні на території музею, поновити на роботі незаконно звільнених П. Федакою працівників Музею, оголосити відкритий конкурс на заміщення посади Директора Музею у с. Пирогів.

Довідка. Київська "Свобода" провела низку заходів на захист Музею та його працівників.

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/021742/

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/022497/

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/022144/

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.