Замріяна "Свобода"

21 января 2014, 13:16
політконсультант, керівник Аналітичної групи ім. Григорія Сковороди
0
116

Після подій останніх днів на країну чекає масштабне переформатування правого політичного спектру

Не торкаючись суті подій, що протягом двох днів відбуваються на вулиці Грушевського, таки наважуся задати запитання: а де, власне, "Свобода" і її лідер Олег Тягнибок? Кличка на Грушевського в неділю облили вогнегасником, Яцеюка -- в понеділок -- публічно і багато разів послали на х..., а Тягнибока там так і не було. Весь цей час про Олега або взагалі нічого не було чути, або він виступав зі сцени Майдану, розказуючи, що йому "смішно" все, що відбувається на Грушевського.

Тільки вчора "Свобода", нарешті, оговталася від шоку, зненацька заподіяного їй мало кому відомим "Правим сектором", і оголосила про "загальну мобілізацію" в регіонах. Але вже пізно -- після подій кількох останніх днів ця політична сила почне стрімко втрачати електорат правого політичного спектру.

Патріоти, які раніше саме в "Свободі" бачили вуличну політичну силу, яка здатна до реальних дій, очевидно, наразі відчувають дискомфорт. І це об'єктивно -- адже відстоювати свої погляди на вулицях (зараз ми не говоримо про методи, це -- тема окремої розмови), це не молитися на Майдані, не світити там ліхтариками, не ходити "смолоскипними ходами", не розціловуватися в парламенті з Чечетовим та навіть не трощити пам'ятник Леніну, який, як не крути, а здачі не дасть. До речі, а де ті знамениті 10 тис "смолоскипоносців", які дуже "вчасно" для влади влаштували красиву картинку 1 січня? Ще раз питаю, де вони?

Як би там не було, але після подій останніх днів політичну карту України чекає масштабне переформатування правого політичного спектру. І що з цього вийде -- велике питання.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.