ПО КОМУ СТРІЛЯТИМУТЬ І КОГО УБИВАТИМУТЬ?!

12 января 2014, 17:27
0
268
ПО КОМУ СТРІЛЯТИМУТЬ І КОГО УБИВАТИМУТЬ?!

Отже, короткий підсумок стояння на #Євромайдані та метастази опозиційних політиків підштовхують до думки - скоро палиці почнуть стріляти... І це не риторика.

Чи є необхідність у шановного Віктора Федоровича вичікувати право людей на керування політичними процесами державного рівня? Звичайно ж, що ні. Ніхто і ніколи не дотримувався принципу демократизму та парламентразму у нашій країні.

Навіщо всесильному президенту багатої країни подавати надії простому люду та опозиційним політикам на кардильний поворот у найближчій перспективі?! Ми знаходимось на тому етапі, коли коней на переправі міняти вже не тещо запізно, а в цьому немає жодної необхідності. Майдан сам по собі "умирає", а за ним і ті надії, які так хотіли відстояти громадяни країни.

Масові акції протесту перейшли поволі у так нам близькі та знайомі ментальності підпільні та коврові війни, за яким так чи інакше піде ціла верениця скандальних переслідувань, розслідувань, викриттів і тому подібне. І це є також цілком очевидним фактом, який ми сприймемо у подальшому як нормальне буденне явище.

Президентські вибори, які фактично стартували не з легкої руки Віктора Федоровича, а все тих же євромайданівців безперечно закінчаться перемогою нинішнього лідера. Як би там хто і що говорив, а Янукович - досить зручна політична та конкурентноздатна фігура у євроазійському просторі. Лише йому вдалось за останні 20 років об'єднати не об'єднуване - політичні сили різних кольорів та смаків, і, врешті решт - сам народ. Ми стали єдиними у прагненні боротися із своїми "недугами". І всі, як один, у єдиному пориві долучилися до цього надскладного процесу.

Я вже не говорю про проблеми національної безпеки в різних її проявах, адже найбільше критичних ризиків саме у цій сфері. І лише лицеміри-політики можуть цього не помічати та не розуміти. Ми ніколи не вийдемо з орбіти впливу ні Кремля, ні Брюселя. Це наша карма. З цим потрібно змиритись. Необхідно реалізувати принцип "Хто платить, той замовляє музику" (сподіваюсь, Ви зрозуміли про що йде мова). ВВП це зрозумів давно, варто й нам зробити крок на зустріч.

#Євромайдан потрібно прибрати. Досить. Хто хотів і мав бажання давним давно все зрозумів і вловив. 

Якщо наша опизиційна хунта й надалі буде ревно боротися з владою... боюсь цього написати, але трапиться й те, що було на прикінці 2004 року. Двічі стріляних та не достріляних також хвататиме... А може й ні;)

З усього явно виходить, що за потреби (і мовчазної згоди різних сил та факторів) прибиратимуть не потріб, "палиці", судитимуть, виставлятимуть за межі кордону. Прочитять ряди "чесних" націонал-патріотів та їм подібних.

На все воля Божа. Щасти всім нам.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.