Інформація Всеукраїнської незалежної професійної спілки "Захист праці"!!!

29 декабря 2013, 22:27
всеукраїнська незалежна профспілка
0
426
Інформація Всеукраїнської незалежної професійної спілки  Захист праці !!!

Незалежна Профспілка "Захист праці" заявляє про припинення будь-якого інформаційного співробітництва з веб-ресурсом socportal.info через нещодавні прикрі зміни у його підпорядкованості

Інформація прес-служби Всеукраїнської незалежної професійної спілки «Захист праці»


У зв’язку з нещодавнім підпорядкуванням Першого соціального порталу «Страйк-UA» Товариству з обмеженою відповідальністю «Інформаційне агентство «Страйк» (STR) (ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «СТРАЙК». Ідентифікаційний код юридичної особи — 38749265, засновники: Дроздовська Тетяна Володимирівна, Кочєтков Олексій Володимирович) — Всеукраїнська незалежна професійна спілка «Захист праці» заявляє про своє припинення будь-якого інформаційного співробітництва з даним веб-ресурсом та просить керівництво ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «СТРАЙК» довести цю інформацію до відома всіх співробітників редакції.

25.12.2013

Прес-служба Всеукраїнської незалежної професійної спілки «Захист праці»
http://www.tradeunion.org.ua

Алексей Кочетков, Татьяна Дроздовская, СтрайкUA

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.