Пусте дуло, та гучно гуде

24 декабря 2013, 21:20
0
214
Пусте дуло, та гучно гуде

"Великий киівський двірник" Іван Проценко після провалу акціі із зачистки центру Києва знову рветься на барикади.

Тема майдану - благодатний грунт для самопіару, причому деякі шукачі дешевоі слави не бояться бути клоунами, лиш би ім'я зазвучало! 
Ось з'явився дехто, як прийнято нині називати "троль" Іван  Проценко, а вже здобув неабиякого медіа- розголосу на своєму пустослів'і. Людина, яка вряд чи в житті мітлу тримала, стала великим поборником чистоти в місті Києві, та не-деінде, а на самому Хрещатику! І хоча акція, котра стала топовою новиною деяких провладних медіа, перетворилася на пшик, "великий киівський двірник" нишком перечекав прибирання загадженого його одноплемінниками Маріінського парку і знову пускає слину: рветься на все ті ж привабливі майданівські барикади! Так вже ж йому хочеться у Києві чистоту навести!
Що ж все починається з малого, шановний! Можна почати відточувати свою мітлу з наближених до центру районів. Наприклад, з тротуарів біля метро " Нивки". Сьогодні зафотографувала там гори сміття. Якщо сподобається, "добрі кияни" і з інших районів підкинуть роботи.  Ну що, слабо? Нецікаво? 
А на Хрещатику поки майданівці справляються - сяє чистотою та порядком. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.