9 Травня

8 мая 2011, 21:50
0
1383

Для мене 9 травня, це не свято Перемоги. Це день пам'яті "живих і мертвих", день пам'яті мого дідуся, що пройшов криваві місяці 41 та жахи концтаборів для полонених,день пам'яті всіх тих хто повернувся і не повернувся з тієї війни.

Для мене 9 травня, це не свято Перемоги. Це день пам'яті "живих і мертвих", день пам'яті мого дідуся, що пройшов криваві місяці 41 та жахи концтаборів для полонених,день пам'яті всіх тих хто повернувся і не повернувся з тієї війни. Не треба салютів, парадів, красивих слів та лицемірних привітань. Війна це завжди кров та бруд. Війна руйнує та знищує людину, на війні немає переможців та переможених, вона перемагає всіх незалежно від приналежності. "Вiйна - дурна. Жорстокiсть i всесвiтня дурнота, прославлена тисячолiттями книжної брехнi i кровожадних дурощiв, перетворюють мене в щось гiрше, дурнiше й страшнiше за дикого звiра. Продажнi писательськi пера освятили її в вiршах i товстенних книгах. Малярi дурноголовi споконвiку придумували для неї одяг, фарби, рiзьбярi ставлять на майданах пам'ятники не ганьби i глупства, а слави ватажкам і їх коням. Те, що повинно давно вже стати предметом громадського сорому i непристойностi, возвеличується." - писав Олександр Довженко. Тому 9 травня я не святкуватиму дня Перемоги, а просто схилю голову в пам'ять про тих, що повернулися і тих, що вже ніколи не повернуться, залишивши навіки свою молодість, мрії та надії в братських могилах Невідомому солдату.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.