ландшафтний дизайн від Патоля - з процесу роботи.

14 мая 2011, 17:50
ландшафтный дизайнер
0
411

що нам залишили будівельники і як з цим боротися.....

Дещо з процесу роботи

У ході будь-яких будівельних робіт дуже часто залишається велика кількість будівельного сміття. Тому територія, виділена під будівництво, наприклад будинку, має потребу в якісному прибиранні. В основному такі території мають велику площу, тому прибирання набагато ускладнюється. Процес збирання ускладнюється ще й тим, що будівельне сміття може бути дрібним, наприклад алюмінієва стружка, і великим, наприклад балки, або обрізки труб.

Забудовники, зіштовхуючись із проблемою вивозу будівельного сміття, дуже часто хапаються за голову. У таких випадках їм завжди на допомогу приходять клінінгові компанії і їхні послуги. Список послуг клінінгових компаній досить різноманітний. Сюди входить і прибирання територій, і прибирання приміщень будь-якого типу, вивіз усього будівельного сміття.

Далі самою приємною роботою на участку є облаштованість і озеленення території. Такий вид роботи являє собою досить складний процес, що вимагає певної відповідальності й знань. Фахівці знають, що неправильне висадження різних чагарників, і зелених насаджень може привести в остаточному підсумку до непоправних наслідків. Тому, до своєї роботи вони ставляться завжди з особливою увагою й всією властивою відповідальністю. Робота з озеленення території не проста, як може здатися на перший погляд. Вона містить у собі кілька етапів. Спочатку фахівці дуже ретельно обстежать дану територію. Це обстеження містить у собі ознайомлення з особливостями рельєфу, ґрунту, ландшафту. Після цього відбувається процес підготовки проекту, у якому враховуються будь-які побажання самого замовника. Далі, створюються ескізи майбутніх квітників, або саду, і фахівці приступають до виконання поставлених завдань, озброївшись всіма необхідними матеріалами й сучасним устаткуванням. Тільки нове й сучасне устаткування в силах задовольнити фахівців- озеленювачів, які при кожному створенні чергового шедевра вкладають свою душу.

Озеленення - комплекс ландшафтних робіт з формування рельєфу ділянки, створенню газону, посадці рослин (квітів, чагарників, дерев і ліан) і створенню декоративних композицій (альпійських гірок, рокариїв, живоплотів , водойм та ін.). Процес озеленення містить у собі організаційні роботи, завезення матеріалів і безпосередньо ландшафтні роботи на ділянці.

Роботи з озеленення ділянок ведуться по відповідних ландшафтних проектах (ескізах або дендропланах). Ландшафтне проектування дає можливість не тільки наочно уявити результати майбутніх робіт, але й спланувати роботу таким чином, щоб...

читайте нас на www.doctorlandscape.com.ua

З повагою,Патоль

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.