Газони від Патоля

6 июня 2011, 11:04
ландшафтный дизайнер
0
481

Як правильно зробити газон...

Газон - це спеціально влаштована ділянка саду, засіяна утворюючими дерен травами. Останнім часом газон стає усе популярнішим, як важливий елемент декоративного оформлення дачних і присадибних ділянок. Він надає ділянці закінчений вид, допомагаючи підсилити колорне розмаїття інших елементів садового декору: квітників, чагарників, дерев, водойм, альпійських гірок. Свіжий трав'яний килим не тільки бавить око, але й корисно впливає на здоров'я. Газон має ті ж властивості, що й ліс: збільшує вологість і знижує температуру повітря в жарку днину, уловлює пил, а молода зелень активно виробляє кисень. Один гектар газону щодо цього дорівнює одному гектару лісу. Завдяки сучасним технологіям, створити газон можна практично на будь-якій ділянці, і це під силу кожному.

Перші декоративні газони з'явилися в Англії на початку XVІІІ століття. З тих пір газон став однієї з найважливіших складових садово-паркового мистецтва.

Що воно за зеленеє диво,та яке воно є....

Як такої, чіткої класифікації не існує. Кожен виробник створює суміші, адаптовані під кліматичні умови території використання. Однак, загальні закономірності все-таки є.

 Виходячи з різних завдань, підбираються різні суміші газонних трав. В Україні одержали поширення універсальні суміші, що включають від трьох до шести різних видів трав: мятлик луговий, райграс багаторічний, овсяница червона, мітлиця тонка... Суміш підбирають по декількох ознаках: по типу ґрунту, по типу газону, по місцю посіву, залежно від того, чи зможете Ви забезпечити регулярний і ретельний догляд. Компоненти суміші підбираються так, щоб килим зеленів із ранньої весни й до першого снігу.

читайте нас на

http://www.doctorlandscape.com.ua/grass.html

З пов.Патоль та його ландшафти.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.