Напад на шеф-редактора "Луганського краю"

7 июля 2011, 18:09
журналіст
0
501

Сьогодні, приблизно о 14.00, був здійснений напад на президента БФ "Підтримки Українських ініціатив" Дмитра Снєгирьова.

Щойно стало відомо про бандитський напад на відомого громадського діяча, журналіста, шеф-редактора журналу "Луганський край".
Маємо лише таке повідомлення:
Сьогодні, приблизно о 14.00, був здійснений напад на президента БФ "Підтримки Українських ініціатив" Дмитра Снєгирьова. Двоє невідомих напали на Д. Снєгирьова при виході його з ліфту.
Постараємося дізнатися подробиці...Сьогодні, приблизно о 14.00, був здійснений напад на президента БФ "Підтримки Українських ініціатив" Дмитра Снєгирьова. Двоє невідомих напали на Д. Снєгирьова при виході його з ліфту в під'їзді дому де він мешкає. Один з нападників при відкритті ліфту наніс удар Дмитру по голові, сподіваючись збити його з ніг користуючись несподіванкою. Другий нападник використовуючи важкий предмет, почав наносити численні удари по тілу Дмитра. Прикривши голову та тіло руками, Дмитро зміг уникнути тяжких пошкоджень. Звук відчиняючихся дверей та опір Дмитра змусив нападників втекти з місця нападу.

Приблизно за тиждень до нападу на Дмитра, він та його оточення не одноразово фіксували факти зовнішнього спостереження, яке велося невідомими особами. Офіційної заяви в міліцію з приводу нападу, Дмитро подавати не буде, добре розуміючи всю безперспективність цього кроку. Попередні заяви в міліцію щодо нападів на дружину Дмитра та нанесення їй тілесних ушкоджень та чисельні факти зовнішнього спостереження та прослуховування мобільних та стаціонарних телефонів, виявлених найближчим оточенням Дмитра, не дали бажаних результатів.

За часів керівництва Дмитром Луганським осередком ВО Свобода, була створена Служба Безпеки, яка відповідала за фізичний захист та розслідування подібних фактів. Після виходу Дмитра з ВО Свободи членство Служби Безпеки одностайно вийшло з організації на знак підтримки дій Дмитра.

На сьогодні проводиться самостійне розслідування щодо факту нападу на Дмитра Снегирьова. Наразі відпрацьовується дві версії щодо можливих замовників цього нападу. За результатами перевірки фактів буде прийнято рішення про проведення адекватної відповіді.

Стан здоров'я Дмитра стабільний.

Прес-служба БФ "Підтримки Українських ініціатив"
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.