Ази соціотворення

2 августа 2011, 03:10
0
575

Украинский фашизм


На Украинской правде, главным редактором и собственником которого является Алёна Притула, появилась откровенно фашистская статья некоего Александра Бобика "Ази соціотворення".

В статье пропагандируются все классические постулаты фашизма:
- от формы черепа (Людина європейська з'явилася на світ біля 40 тисяч років тому, а перехід окремих народів до цивілізації, що почався всього 10 тисяч років тому, був пов'язаний із цілком помітними генетичними змінами – грацилізацією кісток черепа);

- заканчивая истреблением "худших людей" (Тому в кінцевому рахунку весь процес удосконалення людини полягає в регулярному очищенні людства від особливо примітивних генотипів та створенні таким чином "життєвого простору" для досконаліших істот).

Или, например, вот это:
Враховуючи все написане вище, з тих тенденцій, які наразі розгортаються в Україні, можна зробити наступні висновки:
1. Всесвітньо-історичний сенс отримання українцями незалежності в 1991 році полягає не в створенні ще однієї "європейської" країни, а в "очищенні" етнічного генотипу.
2. Метою цього процесу є формування раси досконалих людей, здатних до створення суспільства якісно вищого рівня на базі імперативу духовного розвитку, на противагу домінуючій сьогодні соціальній ідеології матеріального нагромадження.
3. Задля виконання цього завдання необхідно, серед іншого, очистити територію майбутньої України від усіх зайвих матеріальних благ, і цим унеможливити присутність там надто примітивних істот, чим надзвичайно успішно займається актуальна "Українська Держава".


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.