Щойно держава починає "рулювати" цінами — вони стрімко тягнуться вгору...

5 августа 2011, 13:30
журналіст
0
863

За оцінками Національного банку України, темпи споживчої інфляції у 2011 році мають скласти близько 11%.На думку народного депутата України Руслана БОГДАНА, швидке зростання цін в Україні пов'язане з двома основними причинами.

 

За оцінками Національного банку України, темпи споживчої інфляції у 2011 році мають скласти близько 11%. Шалені темпи зростання цін вже зараз дедалі болючіше спорожнюють гаманці не лише найбідніших українців, а й нечисленного середнього класу.

На думку народного депутата України Руслана БОГДАНА, швидке зростання цін в Україні пов'язане з двома основними причинами. По-перше, на це впливають об'єктивні тенденції, що відбуваються у світі — неврожаї, викликані кліматичними змінами, та випереджаючі темпи зростання населення у Китаї й Індії, а отже появи нових продуктових ринків. По-друге, вважає політик, відповідальність за те, що українці не можуть дозволити собі навіть добре харчуватися, має взяти на себе чинний уряд.

Замість того, щоб регулювати монопольні утворення, Кабмін, навпаки,  сам прагне монополізувати і таким чином покерувати економікою в ручному режимі. Саме це призводить до того, що ми називаємо “внесок уряду” у зростання цін, — резюмує Руслан Богдан.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.