Музей "Битва за Київ у 1943 році" почав осінній сезон!

2 сентября 2011, 13:51
журналіст
0
492

Розпочався осінній музейний сезон. До занять повернулися школярі і студенти, які найближчим часом відвідають президентське село Нові Петрівці з екскурсіями.


Один з кращих сільських військових музеїв України - Національний музей-заповідник "Битва за Київ у 1943 році", очікує гостей! Розпочався осінній музейний сезон. До занять повернулися школярі і студенти, які найближчим часом відвідають президентське село Нові Петрівці з екскурсіями.
-Ми завжди радо зустрічаємо дітей, молодь, які з користю проводять кілька годин на нашій території, - говорить директор музею Іван Вікован, - Відвідувачі можуть оглянути унікальну діораму, експозиції, нові виставки, піднятися до монументу, зайти у нещодавно відкриту капличку, спуститися у бліндажі колишнього командного пункту... Ну, і традиційно прогулятися прекрасним парком заповідника, що налічує десятки рідкісних рослин.
Завдяки підтримці керівництва Київської ОДА та Вишгородської РДА, турботам Новопетрівської сільради, поповнена і впорядкована площадка військової техніки, здійснено висадку квітів, декоративних кущів, покладено тротуарну плитку...
Національний музей-заповідник став справжньою туристичною перлиною регіону. Десятки років сюди їдуть школярі, які ставши дорослими, привозять сюди дітей і онуків...
Музей - визнаний центр військово-патріотичного виховання, пошукової роботи.
До речі, саме тут виставлений легендарний танк Т-34, який першим увірвався в Київ, за спогадами ветеранів...
Нині пошуковий загін музею розшукує затонулий німецький танк, ймовірно "Пантеру" дивізії СС "Вікінг", на Черкащині. Тривають дослідження і наукові розробки таємниць колишньої ставки Гітлера "Вервольф". Нині, спільно з часописом "Музеї України" готується масштабна наукова експедиція, яка може дати дуже неочікувані результати.
Чекайте повідомлень в пресі, на телебаченні, інтернеті!
Деталі - на сайті Нацмузею - http://www.battleforkyiv.org.ua/
Музей діє і радо чекає гостей! Відвідайте Нові Петрівці!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", керівник пошукової експедиції Національного музею-заповідника "Битва за Київ у 1943 році"

Фото - Наталка Іванченко

 


Центральний вхід музею

Площадка бойової технікиЗа спогадами ветеранів, саме цей танк першим увірвався до Києва....


Німецькі корабельні гарматиГордість музейників - капличка
У парку постійно відбуваються масові заходиБліндажі і траншеї командного пункту

Багато квітів...

Нові Петрівці чекають добрих гостей!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.