Свобода, Воля , Анархія, Україна.

21 сентября 2011, 12:25
0
834

Вільні роздуми на тему....

Свобода, Воля , Анархія, Україна.

Анархія це - свобода людини від влади релігії, свобода від влади речей та матеріальних цінностей, свобода від кайданів і заборон державної влади, порядок оснований на вільному зібранню людей...
Якщо виходити з того, що влада - це примусова система управління населенням (метод кнута і пряника і т.п.) то в розвинутому суспільстві вона не потрібна. Як наслідок Анархія - найвища ступінь соціального розвитку. Таким чином анархія являєтся синонімом порядку, а не хаосу.
Принципи анархії:
- Свобода;
- Взаємодопомога;
- Рівноцінність.

Сучасна людина розуміє волю та свободу як складову демократі, але це не так.
Свобода - можливість здійснювати свою волю.
Визнання людини вільною означає НЕМОЖЛИВІСТЬ застосування влади, засобів примусу і насильства, як наслідок передачу людині всієї ініціативи і відповідальності за свої дії та поступки.
Анархізм в сучасній (так як в давнину у нас був родо-племінний устрій) Україні поширювався в 19 ст. В 1917-21рр. він був ідеєю селянських рухів, особливо махновщини. Для більшості селян анархізм означав звільнення від недосконалої системи влади, яка забирала податки, примусово забирала людей в армію, нав"язувала іншу мову, культуру, релігію та спосіб життя.
У ХХІ ст. Людство повністю занурилося у проблеми капіталізму. Соціум роз"їдають такі проблеми як корупція, тотальний контроль населення на всіх рівнях його життєдіяльності, суцільний обман, добровільне рабство. Тіньова влада та олігархічні структури повністю контролюють населення, використовують людей та ресурси планети для своїх егоїстичних задумів. Зомбування та нав"язування своїх переконань через засоби массової інформації, нав"язування людству фальшивих релігій з рабською ідеологією, провокація світових конфліктів, війн, забруднення навколишнього середовища, акцентування уваги на матеріальних, а не духовних цінностях, умисне спотворення інтелекту людини шляхом пропоганди наркотиків, алкоголю, та багато іншого зробили із сучасної людини покірного раба.

Час усе змінити.... Потрібно встати з колін, перестати підставляти щоки і забрати назад те, що по праву має бути наше від народження - СВОБОДУ.
Починається массове пробудження людської свідомості, ми живемо в перехідний період, від нас залежить розвиток майбутніх подій.
Перемога над системою піраміди, що закріпилася на цій планеті протягом останніх тисяч років не може бути легкою... Але зміна в свідомості кожного окремого індивіда зробить цю перемогу можливою. Ідеальна геометрична фігура не піраміда а куля.
Мета - отримання справжньої свободи. Так знищимо паразита і відновимо як фенікса з вічного вогню гармонію і мир для здобуття вільної, живої свідомості.
Україна повинна зіграти в цьому процесі важливу роль. Тризуб - герб українського народу складаєтся з букв ВОЛЯ, козак в перекладі - вільний чоловік. Потрібно бути достойним своїх предків. Всім бажаю здравомислія і сала з часником...


І мене в сім'ї великій,
В сім'ї вольній, новій,
Не забудьте пом'янути
Незлим тихим словом.

           Т. Г. Шевченко
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.