Кого звинувачувати в низькому рівні життя?

10 октября 2011, 04:37
Маркетолог
0
430

Кого звинувачувати в низькому рівні життя?

Зрозуміла річ, що останнім часом кожен мешканець України щонайменше раз на день згадує владу «не злим тихим словом». Але хіба вовк винний що передавив всю отару в сараї? Винний пастух, який не закрив сарай, а вовк лише слідував своїм переконанням, і буде слідувати й надалі…  Всі говорять що в сьогоднішній ситуації країни винна влада – так винна, але менше за нас! Це ми обрали її, хіба ні? Звісно що фальсифікації які були присутні на виборах  додали свого, але чи не величезна частина свідомих українців - підтримували нашого президента? Причому доводи деяких з цих людей, які я чув – просто дитячі: «голосуватиму за нього - бо він такий мужчина гарний» - невже це параметри за якими обирають голову держави? Двадцять років ми обираємо владу, залишаємось нею не задоволеними, знову обираємо, і знову, і так по колу… коли ми вже навчимося робити правильний вибір, почнемо думати перед тим як свято вірити гучним обіцянкам і гарним мужчинам?

Єдина проблема чому ми так живемо – неповага з нашого боку: до інших і до себе в першу чергу. Це ми дозволяємо нашій владі робити все, що захочеться, змішувати нас з брудом, як «людей нижчого сорту», причому абсолютно без наказано! Якщо говорити образно – що може 451 людина проти більш ніж 45 млн.? Як виявляється – дуже багато, якщо 45 млн. не проти.

То чому ж все так погано, якщо справа лише в тому, щоб не дозволяти… А тому що ми готові протестувати лише коли щось стосується безпосередньо нас. Пільги відмінили – нехай протестують ті, кому відмінили, зарплату не виплатили – знову ми не маємо нічого проти, якщо мова не про нас… Зрозуміла річ, що з кожним днем влада намагається ще більше вкоренитися, щоб стати невразливою до обурень народу. Але є тут і позитивний момент – за всю історію, у будь-яку епоху, в усіх країнах - влада падала, щойно досягала свого піку, як це було з Римом, Францією і було вже з Україною не один раз. І наша влада підходить в притик до свого піку, а значить скоро будуть нові зміни.

До того ж країни Європи не ставитимуть ставку на нашого президента в наступних виборах. Щоб зрозуміти це – достатньо було хоча б бачити, як на відкриття НСК Олімпійського народ обурливо зустрічав гаранта, а голови інших держав не залишать це без уваги…  

Так куди нам іти далі, і коли нам вирушати в світле майбутнє – коли почнемо тверезо думати, і поважати себе, а не «сперечатись на кухні» чий кандидат кращий, замість того щоб придивитись до свого…

Адже ми, українці – дуже розумний народ, але дуже дурний - щоб це усвідомити.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.