Краса та спів зігріли серця

26 ноября 2011, 10:32
0
858

вихованцям Запорізького обласного притулку для дітей-сиріт подарували святковий міні-концерт

25 листопада 2011 року наприкінці звичайного для когось робочого, а для когось навчального тижня,  Молодіжна Організація "Наше щасливе життя" (Олександр Кахай), Міжнародний Центр "Світ очима дітей"(Вікторія Мєрєнкова) та "Орлова Концерт Агенци"(Земфіра Орлова) влаштували справжнє свято для вихованців Запорізького обласного притулку для дітей-сиріт. А музичним партнером проекту стала Запорізька школа ді-джеїнгу "MY MUSIC".

Цей проект вони спільно назвали "Краса та спів зігріють серця". І придумати їм таку назву підказали морозна погода за вікном та сам зірковий склад учасників цього проекту:

- Влад Явний - переможець Конкурсу Краси "Містер Україна International 2011" та Чемпіон України з брейк-дансу,
- Крістіна Мєрєнкова - титулована Міні-Місс Європа,
- Христина Глазєбна - переможниця багатьох регіональних, всеукраїнських та міжнародних вокальних фестивалів та конкурсів.

Організатори проекту підготували вихованцям сиротинцю майже годинну концертну програму. Та це не був "сухий" шаблонний проект, а навпаки - після кожного виступу, велася тепла жвава бесіда гостей та мешканців притулку в теплій дружній атмосфері. Хлопці та дівчата змогли насолодитися гарним співом Христини Глазєбної, побачити драйвовий танок від Влада Явного та стали учасниками його чемпіонського майстер-класу з брейк-дансу.

Приємним сюрпризом для гостей сиротинцю стала власна міні-концертна програма "місцевих" хлопців та дівчат - самостійно поставлений вальс під супровід романсу, вірші російських класиків, а також запальний східний танок в відповідному костюмі.

Але ж жодне свято не проходить без подарунків!) - саме тому активістка проекту, - видатна літераторка та фотограф Запоріжжя та України Ольга Крайня підготувала вихованцям притулку декілька великих канцелярських наборів та засобів особистої гігієни, Компанія "Caparol" підготувала  яскраві нотатники, ручки та брелоки, а також були - солодощі! ))

         

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: концерт,дети,Запорожье,життя,свято,благодійність,подарунки,сироти,притулок,кахай
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.