Гугнявий "Голос України" або Бабки на лавці жували сємки

6 марта 2012, 15:51
Владелец страницы
0
1014
Гугнявий  Голос України  або Бабки на лавці жували сємки

Хтось марить справедливістю і свободою слова? А глашатаї хто?

Оце із запізненням (ну не люблю жовте чтиво!), але таки натрапила на статейку з верховнорадівського "Голосу України". Хоча що то за "голос", зрештою, - якесь сифілітичне сипіння. Самий лиш глум та ніц розумного. Але що з них візьмеш - депутати у Раді лиш яйцями - то кидаються, то так трусять. То й газетка така сама - яйця загортати годиться.

Отже, як поціновувач нашої літератури, натрапила на отаку собі "статейку": http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=246310

Ну дуууже "цікаво", "демократично", "прогресивно" та "дотепно". Як і усе у ВР, зрештою. Йой, який штиль! - так і закортіло захоплено звомпити. Та додати: Цьоцю, ви ото крім віртуальних пліток щось гортали, ліплячи оту писанину до такого "високоповажного органу"? Адже перш, ніж видавати отакі "високочолі резюме", незле було б і справді ознайомитися із об'єктом критики. Ну так - і для загального розвитку, і для об'єктивності.

Хоча забігаю наперед. Спочатку подумала було, що то звичайна трольписанина під псевдо або просто якась абітурієнтка-старшокласниця отаке зварганила, що й у блозі більш-менш порядному сором виставляти... Ба ні! Гугл з Вікіпедією ошелешили інформацією про поважну авторку статті: "Людми́ла Степа́нівна Кохане́ць (*19 квітня 1954, Теофіполь) — українська журналістка; оглядач парламентського відділу газети «Голос України» (з 02.1994), член редколегії, член Спілки журналістів України, Заслужений журналіст України (1995), кавалер Ордену княгині Ольги ІІІ ступеня (01.2007)".

Ви іще не "випали в осад"? А я довго реготалася з "професійності професіоналів". Хоча ставало дедалі сумніш з того - хто і за що отримує у нашій країні визнання, посади, нагороди, гроші, та зрештою - право впливати на чиїсь думки... Про що можна казати і на що сподіватися за такої халтури?

Але повернемося до згаданого опусу пані Л.Коханець. Отже, "глибинний аналіз" оприявнює кричущу вбогість "матеріалів", що ними послуговувалася авторка: кілька інтернет-коментів у блогах, порпання у слабнучій пам'яті та пригадування кількох прізвищ посадовців (для кількості), а також жлобські закиди на кшталт: "Талант, як відомо, не проп’єш «евіаном» і під полу «шанель» не сховаєш..." Воно, звісно, авторці видніше. Хоча я б посперечалася, зважаючи на "якість" отого опусу з "Голосу України".

Складається враження, що шановна Л.Коханець іще ласувала "естетичним олів'є" під співи не менш естетичного Баскова, крапаючи свій допис. Адже можна було хоч сяк-так погортати книгу, про яку берешся писати, а не обмежитися коротенькою анотацією. Зрештою, це ж просто непрофесійно для журналіста, що претендує, начебто, на досить поважний рвень.

Хоча... про що це я? Поставившись до описуваного матеріалу більш ретельно та відринувши Баскова з олів'є, знайшла дещо цікавеньке про шановну пані журналістку:

"7 листопада Людмила Коханець у газеті Верховної Ради України "Голос України" (тираж 150 тисяч примірників) друкує статтю "Право захищати контролем. Над ним", у якій подає абсолютно викривлений коментар засідання Ради національної безпеки і оборони України. Серед інших перекручень Коханець видає і наступне: "Секретар РНБО Євген Марчук запевнив, що Президент держави "особисто займеться українським Інтернетом для того, щоб привести його діяльність у правове поле".

Напевне, вже не треба питати, чи знайома пісня і звідки вона з'явилась. Цікава така деталь: Коханець слова, що нібито належать секретареві РНБОУ, бере в лапки, проте на їх першоджерело не вказує. Механізм інтернет-провокації розкручується у повній відповідності із законами жанру
http://www.rainbow.gov.ua/news/31.html

А отже, це не вперше - отако крутити суспільною думкою. Нехай невдало, нехай непрофесійно і брудно, але ж... хтось за це платить. І хтось досі тримає отаких "професіоналів" та часом спускає з цепу...

Думаймо...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Свобода слова,журналистика,журналист,демократия,рецензия,література,преса,професіонал,Голос України
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.