Народна Екологічна партія по суті своїй не відноситься ні до лівих, ні до правих

21 марта 2012, 15:51
журналіст
0
570

Прикольно. Але, чесно...Основною діяльністю нашої партії є відстоювання конституційного права на достойне життя бідних верств населення, пенсіонерів, наших дітей та онуків, щоб вони мали можливість


ЗВЕРНЕННЯ

до народу України

 

Народна Екологічна партія по суті своїй не відноситься ні до лівих, ні до правих, ні до комуністів, ні до соціалістів чи центристів. Основною діяльністю  нашої партії є відстоювання конституційного права на достойне життя бідних верств населення, пенсіонерів, наших дітей та онуків, щоб вони мали можливість жити в заможній і незалежній державі на чистій українській землі. Ми прагнемо сприяти досягненню ключових цілей: викорінення бідності, задоволення права на продовольчу безпеку,  охорони здоров‘я, безпечну та чисту питну воду мешканців України та протистояти парламентським партіям, які захищають тільки свої власні інтереси та прибутки.

Сьогодні  Україна готується до виборів депутатів  до Верховної Ради.

Як показує практика щоб стати народним депутатом необхідно мати великі кошти. Тому селяни, робітники усіх галузей, пенсіонери, військовослужбовці, наукові діячі, представники інтелігенції та культури, молодь  не мають можливості бути обраними до Верховної Ради , що є прямим порушенням Конституції України.

Народна Екологічна партія бере на себе зобов’язання на своєму з’їзді затверджувати кандидатів у народні депутати тільки за рішенням зборів громадських організацій, трудових колективів, мешканців будинків та ін.               Це дасть можливість бути обраними  депутатами Верховної Ради дійсним представникам народу України.

Але щоб здійснити цей задум, Народна Екологічна партія не має необхідних коштів на проведення всіх передвиборчих заходів. Тому ми звертаємося до кожного мешканця України перерахувати хто скільки зможе на рахунок нашої партії №2600320013116 в КФ ПАТ «Чорноморський банк розвитку та реконструкції» в м. Києві, МФО 380203, код ЄДРПОУ 33406897 (для юридичних осіб)  та    № 6762462054691271 (для фізичних осіб оплата здійснюється в терміналах «ПриватБанк»)

Ми впевнені, разом з Вами переможемо!

 

Голова Народної Екологічної  партії                       В.М.Сердюк
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.