Новий номер газети "Фінансовий моніторинг"

10 мая 2012, 15:59
0
1047

Наприкінці квітня вийшов черговий номер газети "Фінансовий моніторинг"

Шановні читачі!

Вже традиційно в номері Ви можете ознайомитися з новинами з фінансового моніторингу, зокрема й з оновленнями списку терористів, щоб вчасно внести зміни в свої документи з фінансового моніторингу та провести ознайомлення з ними працівників установи.

            Ми продовжуємо цикл статей Олександра Козки щодо здійснення фінансового моніторингу. В сьогоднішньому матеріалі  «Суб’єкти первинного фінмоніторингу: і важко, і треба..» розповідається про основні групи суб’єктів первинного фінансового моніторингу (СПФМ), їхні завдання та проблеми у виконанні вимог законодавства.

 

Про те, як банкам здійснювати фінансовий моніторинг юридичних осіб, на що звертати увагу, як здійснювати моніторинг так, щоб задоволеними були і клієнти і банк, та виконувалося чинне законодавство з фінансового моніторингу читайте у статті «Фінансовий моніторинг банками юридичних осіб».

 

Всі суб’єкти фінансового моніторингу часто чують про організацію FATF. Проте не всі до кінця знають мету, функцію та задачі цієї організації. Всю інформацію про FATF, мету та предмет її діяльності а також рекомендації, які ставить ця організація перед суб’єктами  фінансового моніторингу читайте у статті «Все про FATF».

 

            Про фінансовий моніторинг у ломбардах та про діяльність ломбардів загалом, читайте в статті «Моніторинг ломбардів».

            Для кредитних спілок ми приготували матеріал про Систему моніторингу PEARLS. Думаю стаття про цю систему буде корисною і для інших суб’єктів первинного фінансового моніторингу.

            Також подаємо у цьому номері план-перевірок суб’єктів первинного фінансового моніторингу НКЦПФР.

            Нагадуємо Вам, що якщо у Вас виникають питання з приводу діяльності фінансової установи – просимо надсилати Ваші запити на наш електронний адрес – poradnyk@gmail.com і Ви завжди вчасно отримаєте потрібну відповідь.

Василь КАЧЕРАЙ

Головний редактор

            Новини фінансового моніторингу

Суб’єкти первинного фін моніторингу: і важко, і треба…

Фінансовий моніторинг банками юридичних осіб

Моніторинг ломбардів

План  - графік перевірок суб’єктів первинного фінансового моніторингу

Все про FATF

Система моніторингу PEARLS у кредитних спілках

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.