Столична прем'єра вистави за романом Ганни Герман

18 мая 2012, 20:25
Владелец страницы
0
1393
Столична прем єра вистави за романом Ганни Герман

"...все, що в нас є доброго і злого, - має походження Звідтіля... Кожен вчинок, кожен крок диктується Звідтіля." Ганна Герман "Піраміди Невидимі"


Нарешті, 16 травня відбулась столична прем'єра вистави "Повертай До Свого Звідтіля" за романом Ганни Герман "Піраміди Невидимі". Інформацію про молодий театральний колектив з Івано-Франківська і виставу 27 квітня у Франківську я вже подавала у блозі, тому сьогодні буде більше матеріалу ілюстративного. Сподіваюся, це допоможе відчути творчу ауру вистави "Поетичного театру".

 

"Малий схлипував у Марка на грудях, змішуючи розмазані по обличчю сльози з могильним піском... І так сиділи вони вдвох на дні чужої могили і плакали, обійнявшись."

 

"Може, Надька сама не розуміла своєї німоти, бо ж не відала вона ніколи звуку людського голосу, пташиного щебету... не знала Надька прокльонів, що сипали самі собі на голову її мама..."

 

" -- Не плач, Марійцю, може, хто вмре або женитися буде - дістануть люди нові плітки та й про нас забудуть. Не плач."

 

"А день гарячий був. Уже збиралися до шлюбу, коли кинулися шукати молодого... Врешті-решт, у тому місці, де хлопчиська ставлять "ветри" на риби, виявили черевики й шлюбний костюм. Так скінчилося "німе" весілля."

 

...Це лише кілька фрагментів з вистави на Малій сцені Національного академічного театру імені Івана Франка. Невеличка зала вмістила 220 глядачів, серед котрих були як представники бомонду - політики, письменники, митці, - так і студентська молодь, і просто любителі мистецтва. Загальна атмосфера була теплою і щирою. Народні пісні, що лунали зі сцени та пронизлива - до сліз - гра акторів справді нагадали кожному щось своє, щось "звідтіля"...

І добре, що у світ сьогоднішньої опопсовленої культури увійшло щось справжнє, автентичне, - українське село, що корінням і витоками сягає у глибінь Всесвіту. Бо це - наші джерела, зв'язок із якими утримує ідентичність і сили кожного.

У матеріалі використано цитати з роману Ганни Герман "Піраміди Невидимі".

Фото - Валерії Дмитрук.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: театр,роман,культура,духовність,література,Ганна Герман,прем'єра,вистава,Піраміди невидимі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.