Мовному конфлікту в Україні присвячую

8 июня 2012, 20:25
Директор по развитию кофейня "3 пикселя"
0
787

Цікаво що англійську та німецьку мови вчать залюбки і пишаються цими знаннями. Російську ж мову, де які з українців, вдають що не розуміють.

Мабуть для наслідування прикладу не дуже освічених російських громадян, які дійсно не розуміють української мови, деякі українці вдають з себе нерозуміючих російської. Вони прикидаються ніби навіть не здогадуються про значення російських слів, наполягаючи щоб розмова велася виключно на мові українській. Ніби не було в історії тих років, де велася жорстока боротьба за русифікацію.  

І на перший погляд це чудово, в такий спосіб, здається, ми всі швидше розмовлятимемо  нашою рідною мовою. Виключно за допомогою конфлікту та неповаги до інших мов можливо створити повагу та любов до рідної. Подивіться, зараз ми живемо в країні де більшість розмовляє російською і це результат застосування сили. 

Та чим більше в людини мовних знань, тим більшим світоглядом вона володіє. Патріотів України та мови треба формувати не за принципом поділу на правих та лівих - це тільки створює в російськомовного українця відчуття дискримінації. Адже розмовляючи російською такий українець може вільно спілкуватися й українською. Для змін потрібен час, та наполеглива праця освітян, працівників масс-медіа, культурних діячів, мешканців України, яких турбує це питання. Праця над своєю персональною мовою кожного, на сам перед, бо ще треба згадати як українська мова звучить на справді, відмити її від русизмів, дати назву новим явищам в світі та суспільстві, зробити це для себе. 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.