Юрій Курилех: Козаки-характерники захищають збірну України!

12 июня 2012, 12:58
журналіст
0
639

Хоча і нині, він переконаний, що наша збірна візьме не менше другого місця. Якщо отримає дозвіл, то...!!! Блохін, до речі, кришталево чистий...


Україна повинна здобути пристойні результати на Євро-2012! Прийнаймні, у цьому переконують офіційні біоенергетики міжнародного козацького журналу "Нова Січ", генерали козацтва Валерій Пильник і Юрій Курилех. Ці люди опанували загадковими знаннями містичних козаків-характерників, мають унікальний досвід.
Юрій Олександрович Курилех, під час недавнього візиту до Києва, намагався вийти на керівництво нашої збірної. Його дуже турбував стан футболіста А.Шевченка.
На жаль, всі спроби зконтактувати з тренерами та менеджментом, закінчилися невдало...

Між тим, А.Шевченко перебував у досить складному стані. Його енергетична оболонка була фактично зруйнована. На селі такий стан називають порчею, зглазом. Ще кажуть, що наклали прокляття... Хоч це і не науково... Спортсмен переніс надпотужний енергетичний удар, що знизив можливості організму менш ніж до 50%.
Люди, обізнані з подібними процесами, знають, що з таким потенціалом марно очікувати якихось успішних результатів. Спостерігається постійна втома, різноманітні болі, депресія, починаються травми...
-Не забувайте, що футболісти працюють у багатомільйонній аудиторії! - підкреслює Юрій Курилех, - Українські вболівальники підсвідомо посилають позитивні емоції, які підтримують, суперники - навпаки. Якщо пошкоджена захисна оболонка, людину буквально зносить емоціями. Про це багато пишуть відомі актори, до речі. Тому ми взяли гріх на душу і 7 червня, без дозволу, очистили ауру Андрія Шевченка. Результат Ви бачили...
Дійсно, після перемоги, спортсмен заявив, що відчув прилив сил. Його організм перебуває на вищому енергетичному рівні.
Судячи з усього, більшість українських гравців енергетично захищені. Але...
Ми попросили Юрія Курилеха продіагностувати наших футболістів.
Відразу зазначу, що автор цих рядків абсолютно байдужий до футболу. Я просто ретранслюю слова, передані мені у телефонному режимі з Донецької області.
Отож, надпотужний удар отримав Алієв. У нього великі проблеми...
Дістали Шовковського...
Коноплянка, як кажуть бабки на селі, дуже дістали...
Те саме з Тимощуком...
Юрій Курилех не хоче без дозволу спортсменів втручатися у їх енергетику...
Хоча і нині, він переконаний, що наша збірна візьме не менше другого місця. Якщо отримає дозвіл, то...!!!
Блохін, до речі, кришталево чистий...
Широка аудиторія не дуже зрозуміє це послання. Це елементи знань, які і досі залишаються поза зоною досяжності. Наукова фантастика... Хоча, це війна. І треба відзначити, що Україна у біоенергетичній війні переможе... І це не просто слова.
...До влади ще не прийшли потрібні люди. Хоча, нація вже здатна ефективно захищатися.
А поки, козаки-характерники взяли під захист нашу збірну.
І Україна переможе!
Побачите...
Віктор Тригуб, редактор козацького журналу "Нова Січ"
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.