Найкрасивіша серед найбагатших

16 июня 2012, 10:10
0
513

.

20 квітня актова зала Інституту журналістики  перетворилась на сцену «Палацу Україна»,  студенти- в розкішних віп-гостей, а коридори  були готові прийняти до своїх обійм безліч телекамер, зірок, журналістів.  От так от просто відбувається одне з наймаштабніших шоу нашої країни.  «Кімошники» обирають найкрасивішу.

Роль ведучого на свої плечі взяв Олександр Педан, а  в почесне місце суддів зайняли Валид Арфуш, Олексій Дивеев-Церковний та лідер гурту СКАЙ Олег Собчук.  

Мабуть, згадавши вислів «Гулять так гулять»  студенти вирішили не економити, тож розважити гостей запросили Гайтану та Олексія Матіаса.  Потрапити на дійство міг кожен, хто заплатив від 80 до 300 гривень.  Саме в таку ціну були квитки.

Красунь-конкурсанток було  десятеро. Дівчата співали, танцювали, показували всі свої таланти та намагалися не впасти лицем в багнюку  одна перед одною.  Переможницею стала студентка 3-го курсу Моніка Отасовіє. Дівчина отримала зовсім скромні подарунки: айпад, корону, ювелірні прикраси та поїзду до Парижу.  Другою віце-міс обрали Марію Рожкову, яку буквально засипали квітами. Першим  великий букет білих троянд вручив Маріїї бойфренд – Ростіслав Ахметов, родич Рената Леонідовича.   

Після оголошення номінацій, журі піднялися на сцену для урочистої промови та  вручення спонсорських подарунків.  Взагалом, все пройшло у  дружній, я б сказала « розкішно-багатій» атмосфері.  Але що ж тільки  не зроблять заради своїх діточок багаті батьки?

 

Комарницька Наталія
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.