У Львові хочуть заборонити російську мову

9 июля 2012, 15:44
0
527

Львівська міська рада заявила про намір обмежити вживання російської мови і вже готує відповідний законопроект. Про це повідомив міський голова Львова - Андрій Садовий


Згідно з новим законопроектом, визначені “мовним” законом регіональні мови, і зокрема російську, можна буде вживати лише після 22 години ночі і до 8 ранку(час заборони продажі алкогольних напитків).

“У нас вже є досвід протистояння пагубним для української нації явищам, – розповідає мер Львова Андрій Садовий, – Минулого року в рамках боротьби з алкоголізмом ми заборонили продаж алкогольних виробів у темну пору доби – тобто тоді, коли алкоголізм найбільше процвітав. А тепер таким же способом ми заборонимо вживання регіональних мов (де-факто російської) у світлу пору доби. І оскільки всі офіційні структури працюють вдень, закон Колесніченка-Ківалова у Львові залишиться лише на папері.”

(c) http://transkarpatia.net/social/9226-u-lvov-hochut-zaboroniti-rosysku-movu.html


 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.