Тіло для мистецтва

15 июля 2012, 16:24
Копірайтер, поет, співзасновник ГO "Літтерра"
0
447
Тіло для мистецтва

У Нью-Йорку відкрилася виставка " 4 sale" ("На продаж"). Четверо дівчат-фотографів зі Східної Європи використали одна одну у якості моделей.

Скільки вже розмов було про те, як наших дівчат експлуатують на Заході, що вже й не знаєш куди подітися. Але слов"янська душа (дозволю собі використати цей застиглий штамп) здатна не тільки на пошуки містичних смислів, вчинків відчайдушних, але й на креатив. Тіло не для продажу, а для мистецтва. Хоча, можливо, й "для продажу..."

У Нью-Йорку відкрилася виставка "4 sale" ("На продаж"). Відбувається цей захід на 8 Bond, що на Манхеттені.
Йдеться про роботи чотирьох дівчат-фотографів зі Східної Європи - Ель Мулярчик, Яна Тойбер, Анета Бартос та Мартинка Варжиняк. Вони досить упевнено використовують одна одну у якості моделей.

На знімку Мулярчик "Нічне телебачення" Бартос красується у чому мати народила в світлі телеекрану. Друга учасниця дійства - Варжиняк зафіксувала для історії мистецтва своїх оголених подруг, але із засобами виробництва - камерами.

А далі - ще цікавіше. Надреальні роботи Бартос зображують оголені дівочі тіла під водою. Щодо знімків Тойбер - то це майже епізоди із Девіда Лінча. Неймовірні пози героїнь явно натякають на якісь шаманські обряди.

Виставка зацікавила  місцеву публіку. А на відкритті був присутній відомий і шанований серед любителів фотографії Террі Річардсон.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.