Школам комп'ютери, учням - подарунки та гроші

5 сентября 2012, 08:40
0
448
Школам комп ютери, учням - подарунки та гроші

В міжрегіональному конкурсі малюнків "Моє щасливе дитинство",що стартував у Запорізькій та Херсонській областях, на учасників очікують мегаприємні призи

Золотий ПензликЗ 1 вересня 2012 року на території Запорізької та Херсонської областей стартував міжрегіональний конкурс малюнків "Моє щасливе дитинство" в рамках щорічної Художньої Премії "Золотий Пензлик", яка ініційована Запорізькою Обласною Молодіжною Організацією "Наше щасливе життя".
Експертна рада (Журі) проекту після 1 квітня 2013 року (останній прийом робіт) обире по три переможці в кожній з чотирьох номінаціях - "Моє щасливе дитинство", "Моє любе місто", "Мрії з ЮніорБанком здійснюються" та "Моя майбутня професія".
Найкраща "дюжина" юних художників отримають грошові премії від 200 до 400грн кожен та кожна від "ЮніорБанку" - Школи фінансового успіху, а також - цікаві приємні подарунки від Організаторів та партнерів Пензлика.
Що ж стосується самих навчальних закладів, то "Найактивніша міська школа проекту", "Найактивніша сільська школа проекту" та "Найактивніший притулок/інтернат проекту" отримають по сучасному комп'ютеру від особливого партнеру проекту - ПриватБанк.
Також, найактивніша сільська школа проекту отримає ще й набір фарб для оздоблення чи ремонту власного кабінету малювання від фарбового партнера проекту - компанії "Caparol".
----

Золотий ПензликДля довідки:
Художня Премія серед учнів і шкіл "Золотий Пензлик" була започаткована у 2010 році громадським діячем та сурдопедагогом Олександром Кахаєм, і після вдалого проведення першого конкурсу малюнків в її рамках проект став щорічним.

У 2011-2012 навчальному році в рамках щорічної Художньої Премії "Золотий Пензлик" на території Запорізької області пройшов конкурс малюнків "Чарівний світ кіно та дитинства". В ньому взяли участь 2987 учнів зі 179 навчальних закладів Запорізької області, які надіслали на адресу Оргкомітету 3657 малюнків різних технік та форматів.
Офіційний сайт проекту - www.penzlyk.org.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: конкурс,рисунки,діти,комп'ютери,премія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.