Моя думка щодо вибору кандидатів та партій

5 сентября 2012, 14:43
журналіст, підприємець офіцер запасу
0
608
Моя думка щодо вибору кандидатів та партій

Спробую надати пораду стосовно вибору кандидатів у депутати та партій, керуючись власним досвідом та почуттям.

 Моя думка така:

З «Регіоналами» все зрозуміло. Народ вже визначився. Голосуємо проти. Небезпека криється у іншому: у партіях та їх кандидатах, які позиціонують себе як окремі від влади політичні структури. Їх багато, від відомих як «КПУ» до щойноутворених у травні-червні 2012 року накшталт "Нової держави", "За краще життя", "Республіканців" та їм подібних. Для людини, яка розуміє, що це натуральна «подстава», «лохотрон» в який наші вельми поважні баньдюгани-олігархи звикли розводити людей ще в 90-ті це не проблема. Та нажаль більшість громадян знову можуть стати на ті ж самі граблі. І я особисто в цьому вже пересвідчився. Нажаль, немає ще у нас реального доступу до інформації у більшості населення нашої країни, тому «політики-шахраї» користуються цим на повну. Я, як кандидат-самовисуванець від Оболонського р-ну м. Києва (округ N217), вважаю, що на сам перед моє завдання під час виборчої компанії  - не агітувати за свою персону, а допомогти людям розібратися та визначитись зі своїм вибором, та головне  -не дати владі знову розвести нас  «как котят».

Як офіційний кандидат, я маю унікальну можливість розмовляти з людьми та знати, що вони мене почують, та взагалі будуть слухати. І я кажу усім:

 "Що стосується вибору партії, то обирайте відому, що стосується вибору кандидата від партії, то теж обирайте від відомої. Якщо вагаєтесь стосовно самовисуванців, шукайте якнайбільше інформації про цю людину і тільки тоді робіть висновки. Саме головне, зрозумійте, що в нашій країні зараз є тільки два табори:" Партія Регіонів" та їхні сателіти (КПУ, "Україна Вперед" та будь-які інші партії, які досі Вам не були відомі, незважаючи на помпезні та сердобольні назви) та Об’єднана Опозиція, до якої я можу ще приєднати «Удар». Щиро вірю, що Ви не зробите помилки, тому як цього разу помилка буде варта життя країні."


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.