Житомирське турне Ганни Герман

11 сентября 2012, 19:48
0
951
Житомирське турне Ганни Герман

"Ми мусимо бути найкращими. Іншого шляху немає", - сказала Ганна Герман житомирянам.


Сьогодні Житомир з робочою поїздкою відвідала Радник Президента з гуманітарних питань та кандидат у депутати ВР Ганна Герман.

Ганна Миколаївна зустрілася зі студентською молоддю та викладацьким колективом Національного агроекологічного університету і привітала їх зі збереженням навчальним закладом його статусу.

 

Політик пригадала власні студентські часи й побажала майбутнім фахівцям бути сильними та найкращими у своїй справі. Бо держава справді мусить надати людині можливості для реалізації, але від кожного залежить, як він їх використає. Спілкування було досить щирим та невимушеним, тож на тезу Ганни Миколаївни "Асфальт в усі часи треба було пробивати. І то тяжко, але муситься", - студенти попросили, щоб держава усе-таки їм посприяла, а асфальт прокладала вже потім.

Також торкалися питання збільшення стипендій. А іще прозвучала цікава пропозиція про перехід на безкоштовну аграрну освіту як перспективну для України. Пані Герман пообіцяла, що на найближчій Гуманітарній раді за участю Президента житомирянам буде надана можливість підняти це питання. Бо саме Гуманітарна рада - найкоротший шлях донести до Президента думку звичайних громадян.

 

Далі відбулося покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку і піша прогулянка вулицями Житомира. До політика часто підходили люди, віталися, задавали питання чи просили автограф. Ганні Миколаївні показали центральну пішохідну вулицю міста Михайлівську, собори та церкви, нещодавно реконструйовану музичну школу ім. Б.Лятошинського та історичне місце - Замкову гору. (Зауважу, досить розлогий маршрут як для пішохідної прогулянки, але цікавий).

Наприкінці візиту Ганна Герман взяла участь у вшануванні фармацевтів області з нагоди Дня фармацевта. Урочистості відбувалися в Обласному музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги. Іще одна цікава аналогія прозвучала від гості: фармацевт і політик дуже подібні, бо в політиці усе має бути гранично точно. Адже саме від рецепта та застосування певних ліків залежить ефект.

 

Після урочистостей іще була прес-конференція просто на сходинках драмтеатру. Журналістів цікавили питання зовнішньої політики України, стану аграрного сектору (провідного для нашої області) та мовне питання. Ганна Миколаївна зауважила, що у спілкування з житомирянами побачила, що їх не цікавлять питання, що штучно піднімаються політиками для зацікавлення електорату, а мовної проблеми як такої у Житомирі не спостерігається. Стосовно зовнішнього вектору світової інтеграції України Герман зауважила, що нашій країні ніхто не має вказувати, бо найкраще для себе зможемо визначити тільки самостійно. Також було сказано і про перспективи сприяння агропромисловому сектору області, зокрема, програму "Квітуче Полісся".

Ганна Герман сердечно подякувала житомирянам за теплий прийом, відзначила чистоту й охайність міста та доброзичливість людей та побажала усім бути гідними й щасливими на своїй рідній землі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Житомир,Герман,вибори,політика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.