Отаман Валентин Соколовський: "Ми відродимо "Козацтво України"!

12 сентября 2012, 07:27
журналіст
0
369

Козацтво отримало новий офіс у центрі Києва, запустили власний сайт, спланували серію просвітницьких інформаційних проектів...


Міжнародна організація "Козацтво України" переживає етап оновлення. Після смерті творця і натхенника КУ, легендарного спортсмена, гетьмана Анатолія Поповича, булава перейшла до Верховного отамана Валентина Соколовського. Козацтво отримало новий офіс у центрі Києва, запустили власний сайт, спланували серію просвітницьких інформаційних проектів...
Досягнуто домовленності про співпрацю з редакцією міжнародного козацького журналу "Нова Січ", головою редакційної ради обрано В.І.Соколовського.

-Козаки завжди займають активну громадянську позицію! - констатує В.Соколовський, - Ми не повинні залишатися осторонь суспільних процесів, треба входити у владу, займати керівні посади в бюджетних і комерційних організаціях, контролювати дії чиновників! Безвідповідальна, безконтрольна влада - злочинна! Історія знає чимало таких прикладів. Саме тому, козацтво акцентує увагу на вивченні і популяризації славних подій і традицій нашого народу, займається патріотичним вихованням, закликає до здорового способу життя.
Валентин Іванович ризикнув втягтися у виборчі перегони, ставши кандидатом у депутати парламенту від столичного масиву Троєщина.
-Наші козаки звернули увагу на те що на такому гігантському масиві як Троєщина, лише один кінотеатр, жодного музею, театру, цирку! - обурюється Валентин Соколовський, - Невже за скільки років не можна було вирішити ці питання! Нікому! Найближчим часом ми відкриємо у Деснянському районі два музеї - Музей плакату і Музей булатної зброї. Запланували організувати масштабне свято на Покрову. Ми відвідали унікальний навчальний заклад - козацьку гімназію! Думаю, варто вивчити і поширити цей досвід і в інших регіонах!
До речі, завдяки отаману створено сайт "Троєщинський край", що дає місцеві новини, публікує чимало матеріалів про козацтво...
Соколовський народився і виріс у козацьких місцях на Переяславщині. Походить із славного, старовинного роду. Пройшов тернистим життєвим шляхом. Має багатий досвід.
З нуля, без олігархічної підтримки, створив фірму "ЗовнішЕкспоБізнес", організував сотні виставок, допоміг виробничникам знайти закордонних партнерів, залучив інвестиції, ознайомив з новими технологіями...
Звикає до незвичного поки статусу Верховного отамана міжнародної козацької організації, намагається допомогти людям.
Чекаємо добрих справ!
Віктор Тригуб, редактор міжнародного козацького журналу "Нова Січ"

Біографічна довідка
Валентин Соколовський народився на станції Переяславська на Київщині у родині залізничника. У Яготині закінчив середню та музичну школи. Має дві вищі освіти. Серйозно займався спортом - бокс, легка атлетика. Служив у військових підрозділах. Займав відповідальні посади у Міністерстві торгівлі. З 1990 року - за його проектом створено підприємство "ЗовнішЕкспоБізнес". Має чимало різноманітних нагород. Заслужений економіст України. В козацтві з перших років заснування.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.