"...Люди, люди, человеки, одумайтесь ....." А. Мягков "Х/ф "Гараж"

16 сентября 2012, 20:22
журналіст, підприємець офіцер запасу
0
537
 ...Люди, люди, человеки, одумайтесь .....  А. Мягков  Х/ф  Гараж

«Гнів народу – це жахливий шлях політичних реформ, це неправильний шлях політичних реформ. Революції потворні, жорстокі, ведуть до незрозумілих, непередбачуваних, нестабільних результатів» - К.Райс.

Усім хто бажає чути, усім хто вірить, усім хто прагне змін!

Я не маю права чомусь Вас повчати, я не маю права до чогось Вас спонукати та Ви не можете заборонити мені говорити! Я кажу прості, зрозумілі речі тому, що особисто кожного дня вирішую ті ж проблемами, що і Ви, кожного дня думаю про ті ж самі речі та мрію про краще майбутнє. І вже нажаль не для себе, а для своїх дітей. Нажаль тому, що я ще пам’ятаю, коли мої батьки казали: «…ми живемо заради тебе та з надією, що твоє життя буде кращим..».

 Де ці кращі часи? Чому ще одне покоління, моє покоління їх не дочекалося? Хто у цьому винен? Мої батьки? Їхні батьки? Я? Хто дасть відповідь? Мабуть тільки ми самі і можемо дати відповідь на це запитання. І ця відповідь проста – винні саме ми! Тому що чекаємо, що колись хтось прийде та змінить наше життя на краще, як той « Дід Мороз», що приходить на Новий рік та дарує нам подарунки. Ніколи цього не трапиться, якщо ми самі не встанемо з свого дивана, крісла, не вийдемо на вулицю та не зробимо перший крок.

 Сьогодні цей перший крок – це крок до виборчої дільниці. Ми повинні туди прийти, ми повинні проголосувати, щоб це за нас не зробив хтось інший. Та це тільки початок, нам потрібно зробити ще другий крок – зробити правильний вибір. Та як його зробити, коли ми вже нікому не віримо, коли нам пропонують гроші та подарунки за наш голос? Як? Дуже просто! Треба запитати себе, якого депутата я би хотів бачити у парламенті від свого округу, висуванця від партії, який буде підпорядкований партійному лідеру, чи свого висуванця – народного, який буде вашим голосом у Верховній Раді.

Так, я вже чув: «Та такого депутата куплять, та що він сам може там зробити?». По-перше, не сам, тому що у кожному районі є як мінімум один такий кандидат, по-друге, не куплять, якщо першим же  законом, який прийме нова Рада буде реальний та можливий за виконанням Закон «Про порядок відкликання народного депутата». Тоді залишиться ще остаточно вирішити питання недоторканості та відповідальності за відсутність на робочому місці і ми будемо давати оголошення у газету «Робота» з текстом «Вакансія – народний депутат, 450 місць».

 «Люди, люди, человеки, одумайтесь..» - ще є час, ще є шанс, ще є можливість усе вирішити мирним шляхом! Вони (влада), якщо побачать, що нам байдуже і ми не прийшли на дільниці, зроблять усе, щоб залишитись при владі! Вони проголосують за Вас! А результат тих хто проголосував проти них просто не врахують. Вже зараз на кожному окрузі зареєстровано по 10-15 технічних кандидатів від ПР, які необхідні тільки для того, щоб сформувати свої комісії.

Підтвердження моїх слів Ви побачите, коли перед самими виборами, а може і раніше ці кандидати почнуть знімати свої кандидатури, або якщо і залишаться у перегонах то не будуть приймати в них активної участі, щоб не відтягнути голоси від головного претендента.    Повірте таким як я і оберіть нас! Ми Вас не зрадимо, бо ми – це Ви!

З повагою, кандидат від округу № 217 (Оболонський район), справжній самовисуванець та опозиціонер до влади, офіцер - Віталій Дерпак.

P.S. До влади: «Гнів народу – це жахливий шлях політичних реформ, це неправильний шлях політичних реформ. Революції потворні, жорстокі, ведуть до незрозумілих, непередбачуваних, нестабільних результатів» -  К.Райс.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.