Ганна Герман: жінка, якій присвятили роман

4 октября 2012, 18:48
0
1037
Ганна Герман: жінка, якій присвятили роман

Сьогодні, 4 жовтня, у Мистецькому Арсеналі відбулася презентація нового роману Сергія Германа "Інґе", присвяченого автором його дружині - Ганні Герман, Радниці Президента України.

Сьогодні, 4 жовтня, у Мистецькому Арсеналі відбулася презентація нового роману Сергія Германа "Інґе", присвяченого автором його дружині - Ганні Герман, Радниці Президента України.

Книга вийшла у видавництві "Ярославів Вал", в ексклюзивній серії "Червоне та чорне". На презентації виступили продюсер серії Сергій Грабар та директор видавництва Михайло Слабошпицький, які наголошували на важливій ролі літератури у духовному розвитку суспільства. На жаль, сьогоднішні українці стали дуже мало читати. Частину провини за це взяли на себе і письменники. Адже сучасна література дедалі частіш скочується до рівня досить примітивної белетристики.

На відміну від того, роман Сергія Германа вирізняється чіткістю й лаконічністю стилю та динамічним психологізмом. Автор наголосив, що вважає саме стиль письма дуже важливим, бо тільки це може зачепити читача і змусити його думати, співпереживати.

Цікава й сама історія написання книги, що має коріння більш, як 20-річної давнини, іще коли подружжя Германів зустрічалося у 90-х роках в Мюнхені зі Славою Стецько, котра подарувала їм книгу "Московські вбивці Бандери перед судом". У частих переїздах книга десь загубилася, і щойно у 2012 році панові Сергієві потрапило до рук її ротапринтне видання. Що й спонукало повернутися до колишнього задуму свого роману, де автора цікавить не стільки історична складова (за нею краще звертатися до науковців, - сказав пан Сергій), як складова психологічна - особиста драма двох людей: вбивці Степана Бандери Богдана Сташинського та німецької дівчини Інґе.

Цікаво і те, що образ головної героїні буквально "списаний", за словами автора, з його дружини. На запитання журналістів, чи читала вона роман, і які має враження, Ганна Герман відповіла, що "тепер вона точно знає, як почувається жінка, якій присвятили роман."

А Сергій Герман сказав, що продовжує працювати над вже третім твором "Капот під горизонтом", що має бути абсолютно відмінним від перших двох (нагадаю, перший роман С.Германа "ВМХ: повість про велосипед без сідла" вийшов у 2011 році). А поки що маємо змогу ознайомитися із книгою другою - про жінку, про чоловіка... про кохання... про Добро і Зло...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Герман,Слабошпицький,література,Грабар,Мстецький Арсенал
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.