Вийшла петиція на підтримку колективу Нацмузею

21 октября 2012, 09:22
журналіст
0
207

Співробітники музею і люди, близькі до мистецтва, побоюються політики Миронової щодо формату НХМУ. Вони висловлюються проти перетворення музею, який є центром української культури, на подобу галереї з


Ситуація з Нацмузею як і раніше залишається незрозумілою. Сьогодні в мережі з’явилася петиція від імені художників, музейників та інших, небайдужих до долі НХМУ людей.

Петиція була створена на ім’я Міністра культури Михайла Кулиняка від ряду всіх тих людей, кому не байдужа подальша доля Нацмузею. Подивитися на петицію і підписатися можна тут .

Нагадаємо, що історія Справи Нацмузею непроста. Почалася вона більше півроку тому, коли на посаду в.о. директора НХМУ була призначена Тетяна Миронова. Раніше, з 2000 р. цю посаду обіймав Анатолій Мельник, художник, музейник і активіст, який взявся воскрешати музей. Його успіхи були вражаючими, однак він змушений був покинути пост заради особистої творчості. Після чого справи музею пішли наперекосяк. А пізніше в.о. головного директора була призначена Тетяна Миронова, галеристка.

Співробітники музею і люди, близькі до мистецтва, побоюються політики Миронової щодо формату НХМУ. Вони висловлюються проти перетворення музею, який є центром української культури, на подобу галереї з арт-шоу і комерційної спрямованістю.

http://depoint.org/modernart/45588
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.