Запрошую усіх 28.10.12 на вибори! Змінимо владу та свою долю власними руками!

26 октября 2012, 20:58
журналіст, підприємець офіцер запасу
0
299
Запрошую усіх 28.10.12 на вибори! Змінимо владу та свою долю власними руками!

Скористайся останнім шансом!

Земляки! Брати! Сестри! Друзі!

Знову звертаюсь до Вас з проханням все ж таки забути  усі образи на колишніх та діючих політиків, нарешті позбутися розчарування, яке відчув кожен  з нас, хто віддав усі свої сили та віру у 2004 році тим, хто нас зрадив!

Вже пройшло 8 років, це час, який гоїть і не такі рани. Нам знову потрібно згуртуватись та разом прийти на вибори. Прийти, щоб доказати в першу чергу собі, що ми ще здатні змінити своє майбутнє самі, що ми не дамо за нас це зробити тим, хто вирішив, що нами можливо понукати та тримати нас за маріонеток. 

Вони сподіваються саме на те, що ми не прийдемо і у них буде чудова можливість намалювати той результат, який їх влаштовує. Прошу Вас закликати своїх рідних, друзів, знайомих піти разом з Вами.

Я впевнений, що бажання відчути себе господарем своєї долі пересилить байдужість та розчарування.

Я вірю, що ми, українці, у вирішальну годину завжди готові  стати на захист своєї країни, свого народу, своєї родини, своєї честі. Результат саме цих виборів – це наше майбутнє на найближчі  10-15 років.

Ви готові подарувати комусь стільки років власного життя? Я - НІ!

 Ви готові позбавити своїх дітей життя у справжній незалежній, демократичній та вільній країні? Я - НІ!

Ви готові стати на коліна та схилити голови перед  тими, хто за гроші намагається купити нашу гідність? Я - НІ!

Впевнений, що і Ваша відповідь – НІ! Тому 28.10.12 року чекаю Вас на виборчих дільницях! Голосуйте серцем! Голосуйте розумом! Голосуйте з честю!

З повагою до кожного, Віталій Дерпак (єдиний народний кандидат у народні депутати від округу № 217 Оболонського району міста Києва).

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.