Сучасний праційвник - універсальний солдат

13 ноября 2012, 20:10
0
471

Перші враження людини, яка шукає роботу...

Повертатися на роботу після відпустки дуже не хотілося. І не тому, що відпочинок сподобався (свою відпустку я провела у виборчому штабі), а тому що відчувала з кожним днем все більше – повертатися саме на цю роботу, саме на цю посаду, виконувати саме ці обов’язки – НЕ ХОЧУ! Взагалі, останні півроку тільки про те й думала, щоб знайти те, що ближче до душі. Але не наважувалась. А тут… у перший же день після відпустки відбулась розмова із керівництвом. Вирішила – звільняюся.

І от, у п’ятницю забрала трудову книжку, отримала розрахунок, зібрала свої речі і все, пішла, посміхаючись співробітникам, які до останнього навіть не підозрювали про мої плани. Не вистачало лише картонної коробки, як у американських фільмах, у яку вміщуються усі особисті речі – фотокартки, вазон та блокнот. Так, всього цього не було. Натомість, був великий пакет з моїм маленьким обігрівачем, книжки, чашка і відчуття легкості, свободи й перспектив.

Зараз можу констатувати: пошук роботи, то невдячна справа. Більшість роботодавців хочуть бачити перед собою універсального солдата, готового працювати понаднормово за символічну оплату праці. Можу поспівчувати сьогоднішнім студентам, на яких чекає пошук першого місця роботи. Адже з власного досвіду можу сказати – роботодавцю абсолютно фіолетово, де ти навчався, а тим більше, на які оцінки. Пам’ятаю, коли я тільки прийшла на свою, вже колишню, роботу, у мене запитали «У тебе є якийсь диплом?» Дивилась я тоді в очі цій жіночці, а у голові промайнули 5 років університету, студентське самоврядування, громадські організації. І розуміла, що на цю посаду мене взяли не завдяки моєму диплому (бо офіційно я тільки-но закінчила навчання), а завдяки тому, що два роки суміщала університет та роботу (хоч і не офіційну). Досвід – ось, що має значення.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.