Про "свободу" в коментарях

20 ноября 2012, 20:41
0
1213
Про  свободу  в коментарях

"Ура! Дозволено бути сміливими Ох же ж і поговоримо ох же й покричимо" (Л.Костенко)

Це ж треба, наскільки комусь допекли ті слова...
...То нічого, доведеться вичекати весь бан - так і буде. І навіть не цікаво, звідки виринув і куди зник безвісти той нік-одноденка, що став своєрідним кілером. Зрозуміло, що то не просто так...
Демократія?;)


Частина 2. Відповіді на коментарі тих, хто зрадів моєму бану і виліз з-під плінтуса

Отже, вчора у коментарях до блогу Ганни Герман "Казка про два дзбанки, в яких носили воду" http://blogs.korrespondent.net/celebrities/blog/gannagerman/a84606?p=2&mode=DESC&field=t_stamp#CMNT_ANCHOR_0
   я запитала у пана  "Степана Руданського":

"Валерія Дмитрук.
Степан Руданский Особенно её интеллект воспаряет в "художественной" литературе, которая определяется ёмким словом "сучукрлит" - "сучья украинская литература". 19.11.2012, 22:46

 ----------------------------------------------------
 Що Ви цим хотіли сказати? Що знаєте про сучасну українську літературу та творчість Ганни Герман у цій царині зокрема? Розкидатися отакими твердженнями - то не тільки великого розуму, даруйте, не треба, але це взагалі людської гідності треба не мати. Чи елементарно бути невігласом. 19.11.2012, 22:57"


І аж сьогодні пан виринув із отаким звинуваченням:

" Степан Руданский  У Гани Геббельс, как всегда, ничего нового: к своей мелкомысленной притче она подготовила троллей вроде ... Лепры Дмитрук ... пролистайте страницы комментов, и везде найдёте этих организмов, везде они вставляют свой пятак... У них нет никаких дел, кроме как часами торчать здесь... 20.11.2012, 22:39"

Так, хоча мені спробували зараз закрити рота, щоб опісля спокійно обілляти брудом, я заперечую проти слів оцього дописувача. Я не "сиджу на сайті годинами", а заглядаю коли маю час і бажання. Пишу під своїм ім'ям. Але отримала якісь незрозумілі звинувачення і бан. Якщо я звичайний троль, який нахабно бреше - до чого усі ці складнощі?
Знаю з досвіду: намагаються закрити рота тільки тим, чиє слово аж надто комусь не до вподоби.

До С.Руданського: повторюю своє вчорашнє запитання стосовно сучасної української літератури.

До модераторів сайту: у правилах сказано про коректність звертань до інших і толерантність. Подивіться на пост того ж Руданського до мене і поясніть, будь ласка, чому ж не банять подібних дописувачів. Якась дуже однобічна культура дискусії та "демократія".

.

Частина 3. Відповіді на коментарі до поточного блогу.

До JS. Проблема в тому, що і у власному блозі коментувати не можу. Тому відповідатиму так... Ілюстрація була на тему "Білої ворони". Певно, інтуїтивно саме цю обрала. Гадаю, це нескореність. У будь-яких умовах. І найбрудніші методи боротьби тих. хто претендує бути "опонентами" (вкрай нечесними) не змусять здатися і танцювати під їх музику. Схоже, Ваша асоціація дуже влучна. Дякую. що відгукнулися))

До Бандерлога Санчеса. Гадаєте, за це потрібно банити? Кожен має право підтримувати (як Вам завгодно - піарити) того, кого вважає за потрібне. Це моя власна ініціатива і моя позиція. Ви знаєте, що я завжди відкрита до діалогу і за весь час стерла колись тільки два коментарі на своїх блогах. Будь ласка, заперечуйте, спростовуйте мої дописи - що у блогах, що у коментарях. Але намагатися закрити рота баном - це занадто. І це свідчить тільки про те, що мені не змогли заперечити (зараз йдеться навіть не про "С.Руданського"). Це антидемократично, бо кожен має право висловити свою думку.

До Олександра Алфьорова. Дякую на доброму слові. Не знаю, що це, але знаю, кого я безпосередньо перед тим зачепила. Схоже, є такі собі персони нон-грата, за саме наближення до котрих чекає суворе покарання... Цікаво, що саме подібні людці позиціонують себе вкрай демократичною і прогресивною опозицією до різних "сатрапів".

Смайлі, доброго ранку! Так, я написала модераторам. Відповіді - жодної. Розбану, як бачите, теж. Вчора у дискусії я зачепила одну особу, котру на сайті знаю вже рік, і запитала: як воно, жити з постійною ненавистю і живитися нею? Одразу виник нік-одноденка (цей кілер зник по виконанні завдання) і почав мене звинувачувати у клонуванні. На цій "підставі", власне, і забанили. Нашу дискусію старанно витерли. Чому я стверджую, що забанили саме через прогнилу "золоту рибку"? Бо маю досвід. На УП я один вечір дискутувала виключно з нею, інших нікого взагалі поряд не було. І отримала бан. Отакі вони, прогнилі, сповнені брехнею, підступністю та ненавистю псевдодемократи "для себе самих". Якщо отримаю за ці слова довічний бан - редакція може бути певна, що не мовчатиму. Не тут, так на інших майданчиках.

Дякую тим, хто підтримав. Справа ж не у бані на тиждень, а у несправедливості та дечиїх подвійних стандартах.

ars longa оповідями про трансвеститів та неоднаковість фото, поміж якими час у більш, як десятиріччя, повеселив. Продовжуйте далі, я не видалятиму і найбезглуздіші припущення. А Марія К. підтвердила іще перші враження - людина затята, але пряма. Це викликає повагу попри усі наші незгоди.

Смайлі, в усьому є щось позитивне ;) Вкотре упевнилася. Сподіваюся, мене не звинуватять вже у саморекламі? Ось є блог моєї подруги, яка розмістила кілька віршів з тієї збірки: http://calypso.blog.net.ua/virshi-valeriji-dmytruk/ Бо у мене все руки не доходять - не люблю і не вмію себе відстоювати чи рекламувати. Оце й мушу завдячувати отакій оказії, завдяки котрій стала трансвеститом та, мабуть, канібалом і ще багато ким ;) P.S. Збираюся зареєструватися десь на іншому сайті, де можна викладати художні твори. Коли зроблю це, дам знати.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.