Уряд та зміни.

19 декабря 2012, 19:15
Громадський діяч! Політична консультація.
0
234

Які вони?

Сьогодні 19 грудня за повідомленням ЗМІ мав бути оголошений новий склад Уряду України. Але Микола Азаров повідомив що не вирішено досі стосовно кандидатур, експерти змагаються у прогнозах, а суспільство бажає призначення більш кращих керівників, аніж їх попередники. Особливо відносно галузі Міністерства інфраструктури України, адже відомі Євро-експреси почали масово виходити з ладу. А другою новиною стало те що чиновники України зробили величезне замовлення нових залізничних вагонів у Росії, в той час як Підприємства України простоюють без використання, а люди відповідно без роботи.

Багато хто також вважає потрібним призначення нового Міністра освіти, адже масове закриття шкільних закладів та безвідповідальне ставлення до Українських спортсменів, вже вийшло за рамки дозволеного.    

За зміною складу Уряду, має бути зміна інших керівників органів виконавчої влади. Очільники адміністрацій та департаментів.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Україна,політика,уряд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.